Diesel Samonakvétací (Zamnesia Seeds) feminizovaná
Tato feminizovaná samonakvétací odrůda, kříženec Dieselu a Ruderalis, zaujme aroma i chutí původního Dieselu. Je však snazší na pěstování a rychlejší — sklizeň už za 8 týdnů, při zachování síly a kvality.
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
- Více informací
- Recenze (174)
- Otázky (0)
- Fotografie zákazníků (2)
- Podmínky a pravidla doručení
- Video (0)
Zamnesia Seeds - Diesel Autoflower: Silná samonakvétací odrůda
Spojením prvotřídní NYC Diesel s Lowryder 2 Samonakvétací se zkušeným šlechtitelům ze Zamnesia Seeds podařilo stvořit odvážné samonakvétací monstrum! Tato feminizovaná powerhouse odrůda uvolňuje intenzivní chuť i vůni v jednom „omamně“ vyváženém koktejlu, který si získá i ty nejpřísnější kritiky.
Název Diesel Autoflower sedí dokonale – jde o odrůdu s vytříbenou chutí, výrazným aromatem a povznášejícím, převážně cerebrálním účinkem. Fanoušci původního Dieselu si okamžitě všimnou, že Diesel Autoflower zůstává receptu velmi věrná – nabízí stejně hebký kouř a bohaté citrusové tóny. Stačí pár potahů a její účinek se projeví: balancuje přesně mezi zasněnou spiritualitou a motivující energií. Díky tomu je ideální pro každého, kdo chce něco udělat a přitom si udržet čistou hlavu a příjemný, pohodlný rauš.
Také pacienti využívající léčebné konopí mohou z genetiky Diesel Autoflower výrazně těžit – její účinky dokážou zklidnit celou řadu nepříjemných potíží. Uživatelé trpící stresem, úzkostí, chronickou bolestí, záněty nebo migrénami často zaznamenají výrazné zmírnění příznaků, někdy až téměř úplné vymizení, a to právě díky této výjimečné odrůdě.
Diesel Autoflower roste do poměrně kompaktního keře, obvykle kolem 70 cm na výšku. Je proto skvělou volbou pro pěstitele, kteří bojují s nedostatkem místa. Jen je potřeba počítat s výrazným, pronikavým aroma – bez dostatečného odvětrávání se snadno stane nechtěným magnetem na pozornost okolí.
Dalším silným trumfem Diesel Autoflower je její tempo růstu. V průměru je připravena ke sklizni už za zhruba 8 týdnů od vyklíčení – na opravdu rychlou odrůdu víc než solidní výkon. Tento bleskový konopný sprinter je ideální pro pěstitele, kteří chtějí kvalitní „cash crop“ v co nejkratším čase. Při pěstování indoor (za optimálních podmínek) dokáže Diesel Autoflower vyprodukovat kolem 350 g/m², zatímco venku lze očekávat až přibližně 110 g na rostlinu.
Stručně řečeno, Diesel Autoflower představuje téměř dokonalý balíček: snadno se pěstuje, roste mimořádně rychle a odmění vás silným, euforickým high – co víc si přát?
| Značka | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Terpeny | Limonen |
| Vhodné pro | indoor, Outdoor |
| Náročnost pěstování | Snadná |
| Rodiče | Diesel x Ruderalis |
| Genetika | Samonakvétací hybrid |
| THC | 15 % |
| CBD | 0–1 % |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Samonakvétací |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 8–9 týdnů od semínka po sklizeň |
| Výška (indoor) | 70 cm |
| Výška (outdoor) | 110 cm |
| Výnos (indoor) | Až 350 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 150 g na rostlinu |
| Dostupné jako | Feminized seeds |
| Chuť / aroma | Citrus, Pronikavé |
| Účinky | Zklidňující, Mozkový, Motivující |
Více informací o tomto produktu:
Auto Diesel
3 von 3 Samen sind gekeimt.Im weiteren Verlauf sehr gut gewachsen.
Hâte de l'essayer.
Schöne Pflanze mit tollen Geschmack und passendem Ertrag.
Mir hat vorallem der Geschmack gut gefallen.
leichte Zitrusnoten und guter Ertrag.
Erster Indooranbau - wurde nicht enttäuscht!
Setup
Anbauart: Indoor
Zelt: 70x70cm
Licht: 100W (auf etwa 80W gedimmt)
Growmedium: BioBizz LightMix
Dünger: BioBizz (Grow, Bloom, Top Max)
Training: LST & Defoliation
Erfahrungen
Dünger: mittel/viel Dünger
Höhe: 50-70cm
Anz. Phänotypen: 2
Stressreaktion: leicht/mittel
Wirkung: Hybrid (wie beschrieben)
Bewertung
Ich hatte zwei Phänotypen, einen etwas buschigere (sehr in die Zitrusrichtung) und einen etwas höheren und offeneren (erinnert stark an den Geruch von grünem Tee).
Beide sind gut gewachsen und haben das Training gut vertragen. Die höhere Pflanze hatte ein stärkeres Verlangen nach Dünger, welches ich erst zu spät bemerkte und diese deshalb leichte Mangelerscheinungen zeigte. Ernte lag deshalb einmal bei 50g (Zitrus) und 30g (Green Tea) trocken. Für meinen ersten Grow war ich soweit sehr zufrieden. Nach 4 Wochen Curring den ersten Test gewagt und die Stärke hat uns komplett umgehauen - wirkt deutlich höher als 14% :D
Die Wirkung ist wie beschrieben - mein Körper beruhigt sich und kommt runter, aber mein Kopf ist weiterhin gut da und man findet auch immer was zum Lachen. Also ebenso gut für entspannte Abende alleine Zuhause, wie für eine gesellige Runde geeignet.
Mein erster eigener richtiger Anbau und ich wurde nicht enttäuscht. :)
goed
Klassieker
Früher war alles besser.
Diese Sorte war lange mein Favorit – kräftig, aromatisch und zuverlässig. Doch die letzte Ernte enttäuschte: Die Pflanzen blieben klein, wirkten schwach und hatten kaum die gewohnte Vitalität. Schade, denn ich schätze sonst die Qualität. Vielleicht lag es an den Bedingungen oder der Genetik – ich werde wohl erstmal eine andere Sorte probieren.
yummy
da werden Erinnerungen wach, lecker Geruch
Old timer :)
A fumer une fois dans sa vie
nice genetics
Good product
Very happy!
Lovely purple color, nice flavour, deep high 10/10
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení


