Super Lemon Haze Samonakvétací (Greenhouse Seeds) feminizovaná
Super Lemon Haze Samonakvétací uchovává přednosti původní odrůdy v automaticky kvetoucí podobě. Křížením s ruderalis získala životní cyklus ~9 týdnů, slušné výnosy a sladké, komplexní sativní opojení.
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
Greenhouse Seeds - Super Lemon Haze Samonakvétací: Sladká, lahodná a silná
Super Lemon Haze Samonakvétací je bez debat špičková odrůda. Vznikla z oceněné variety konopí a má nakročeno stát se jedním z vlajkových Samonakvétací od Greenhouse Seeds. Křížením Super Lemon Haze s ruderalis se podařilo zachovat charakter původní odrůdy tak věrně, jak jen to jde. Genetika obsahuje 50 % sativy, 30 % indiky a 20 % ruderalis, což dohromady vytváří opravdu účinnou kombinaci.
Super Lemon Haze Samonakvétací je poměrně odolná rostlina, kterou bez problémů zvládnou i začínající pěstitelé. Venku dorůstá zhruba 80–100 cm a lze od ní očekávat výnos okolo 70–80 g na rostlinu, případně až 500 g/m² v indooru pod rukama zkušeného growera. Co se týče rychlosti, Super Lemon Haze Samonakvétací přejde od klíčení až po sklizeň zhruba za 9 týdnů.
Při kouření nabízí Super Lemon Haze Samonakvétací stejnou citronovou, sladkou chuť a vůni, díky nimž je její rodič tak proslulý. Účinek je komplexní, výrazně sativa-oriented: přináší lehkou tělesnou pohodu a silné, jasné cerebrální high. Skvěle se hodí na denní užívání – v nižších dávkách dokáže povzbudit, udržet vás aktivní, motivované a příjemně nabuzené při plnění každodenních povinností.
Vezmete-li v úvahu, že tato odrůda konopí je přímým dědicem Super Lemon Haze, světově proslulé a mnohonásobně oceněné variety, je jasné, že máte v rukou jistotu. Je to naprostá hvězda, která spojuje vyhledávané chutě a aroma s dobrými výnosy a výraznou vitalitou.
| Značka | Greenhouse Seeds |
|---|---|
| Terpeny | Ocimen |
| Vhodné pro | indoor, Outdoor |
| Náročnost pěstování | Snadná |
| Rodiče | Super Lemon Haze x Ruderalis |
| Genetika | Ruderalis/Indika/Sativa |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Samonakvétací |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 7–8 týdnů od semínka po sklizeň |
| Výška (outdoor) | 100 cm |
| Výnos (indoor) | Až 500 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 100 g na rostlinu |
| Dostupné jako | Feminized seeds |
| Odolnost | Odolné vůči stresu |
| Chuť / aroma | Słodki, Citron |
| Účinky | Povznášející, Mozkový, Motivující |
Sehr angenehme Wirkung
Nicht zu müde, nicht zu aufgedreht, gut für Gesellschaft und gut zum Schlafen.
3 von 3 gekeimt, eine Pflanze verkrüppelt.
Lecker und Reichlich
3/3 gekeimt , top Geschmack und reichlich geerntet. Bin sehr zufrieden
Super lemon Haze Gourmet
Grandioses Weed mit unfassbar leckerem Aroma und Geschmack. Wenn man sich Mühe gibt wird es so großartig wie das fertige Produkt aus dem Green House in Amsterdam..gehört zu meinen absoluten Lieblingssorten!
Unfortunately total fail
I have previously grown SLH several times (other source) and so far never had any issues - unfortunately 4 out of 5 did not sprout so far trying the last one today. This is quite disappointing since I love this strain and was happy that I found a store in Europe afte previously buying from an US Store. If one does not work okay but none out of 4 that is not okay….
buonissima
buooonaaaa
Its fine
Giving four stars because only one of the seeds grew out of 3. Maybe it's my fault, maybe not, who knows. I also did not like this strain as much, because I'm still somewhat of a beginner and it kicks a little too hard for me. If that's what you like though, take it 🤙
Super Lemon Haze
Da ist Name Programm. Top
Alles super
Hatte erstmal nur einen Samen gepflanzt. Von der Keimung bis zur Ernte ist alles super verlaufen. Wie das duftet. Herrlich!! Bin begeistert. Auf jeden Fall weiterzuempfehlen!!!
Ich liebe es.
Einfach top
Alles super von Keimung bis Ernte.
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
