Monster Dwarf Samonakvétací (Zamnesia Seeds) feminizovaná
Monster Dwarf samonakvétací od Zamnesie je malý, ale výkonný skunk hybrid. Hodí se do malých prostor, nabízí solidní výnosy, příjemné aroma a uklidňující účinek. Nenáročná odrůda, kterou si zamilujete.
- Více informací
- Recenze (266)
- Otázky (0)
- Fotografie zákazníků (4)
- Podmínky a pravidla doručení
- Video (0)
Zamnesia Seeds – Monster Dwarf Autoflower: Malý vzrůstem, monstrózní výkonem!
Monster Dwarf Autoflower je úžasná nová kompaktní, téměř bonsajová Samonakvétací odrůda od Zamnesia, která zaujme hned několika skvělými vlastnostmi. Při tvorbě tohoto hybridu zkombinovala Zamnesia některé z nejlepších Samonakvétacích strainů s výjimečnou samičí Skunk rostlinou – samozřejmě při zachování Samonakvétací schopnosti.
Jak už název napovídá, Monster Dwarf Autoflower je zároveň malá i nečekaně „monstrózní“. Během růstu si zachovává velmi kompaktní strukturu a dorůstá jen asi 40–60 cm, přičemž se v květu pyšní působivým množstvím pevných, hustých květů. Díky tomu je Monster Dwarf ideální odrůda tam, kde je nedostatek místa. Stejně dobře se jí daří jak při indoor pěstování, tak outdoor, a pokud chcete kvalitní výsledky za přibližně 8–9 týdnů, nebudete k tomu potřebovat žádné zvláštní pěstitelské dovednosti. Protože jde o Samonakvétací strain, mohou se i méně zkušení groweři těšit na solidní výnosy až kolem 60 g na rostlinu bez větších starostí.
Díky svému Skunk původu nepřekvapí, že Monster Dwarf Autoflower vydává velmi intenzivní aroma a tvoří krásné, extrémně husté květy doslova obalené pryskyřicí. Při kouření se její Skunk genetika projeví i v efektu: přesně jako od špičkového Skunk hybridu můžete čekat příjemně uvolňující, ale zároveň společenský „body stone“, který vás sice zklidní, ale nenechá vás přilepené k pohovce.
Monster Dwarf je malá, rychlá a nenáročná rostlina na pěstování – a i přes svůj drobný vzrůst se mezi Samonakvétacími semeny konopí rozhodně neztratí!
| Značka | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Vhodné pro | indoor, Outdoor |
| Náročnost pěstování | Snadná |
| Rodiče | Skunk x Ruderalis |
| Genetika | Samonakvétací odrůda s dominancí sativy |
| THC | 12% |
| CBD | 0–1 % |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Samonakvétací |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 8–9 týdnů od semínka po sklizeň |
| Výška (indoor) | 70 cm |
| Výška (outdoor) | 90 cm |
| Výnos (indoor) | Až 200 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 200 g na rostlinu |
| Dostupné jako | Feminized seeds |
| Chuť / aroma | Skunk |
| Účinky | Zklidňující, Socializační |
Více informací o tomto produktu:
Monster Dwarf auto flower
Out of a total of 6 seeds, only had one germinate. Used the paper towel method for the first 3. None germinated. Zamnesia replaced them with 3 more. Tried the replacement seeds in room temp distilled water, only one showed promise. Put all 3 in damp paper towel. Had one germinate. Been growing over 7 yrs never had anything like this happen before.
NoBrainer
Super easy in der pflege, gute Erträge, nach 8 spätestens 10 Wochen zum ernten bereit und gutes weed um mit einem grinsen im Gesicht noch seinen kram geregelt zu bekommen :)
Zaadje is niet onkiemd
Niet ontkiemd, reactie gestuurd krijg je een revieuw geen reactie van zamnesia
heftiges sativa monster
9 wochen super buschig sehr frostig und fruchtig=)
..
War ein Outdoor Projekt, leider von Schnecken aufgegessen !
Light
Not so strong, good for socializing
Good for beginners
Tiny but good strain
Veloce
Ma leggera
Gut gekeimt
Schöne Ergebnisse. Empfehlenswert
sehr gut
Große Buds, stabiles Wachstum
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení




