GG#4 Auto (FastBuds) feminizovaná
GG#4 Auto od FastBuds je špičková samonakvétací odrůda, která vyniká neuvěřitelnou produkcí pryskyřice, velmi vysokou potencí a výbornou chutí. Tato samonakvétací verze oceňované GG #4 je ideální volbou pro každého, kdo chce při sklizni špičkové květy, ale zároveň ocení jednoduchost a pohodlí, které Samonakvétací odrůdy nabízejí!
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
- Více informací
- Recenze (496)
- Otázky (0)
- Fotografie zákazníků (1)
- Podmínky a pravidla doručení
- Video (0)
FastBuds – GG#4 Auto: Super produktivní, extrémně silná a s parádní chutí!
GG#4 Auto od FastBuds je samonakvétací verze mnohonásobně oceňované GG #4, kterou vyšlechtili Joesy Whales a Lone Watie. Původní GG4, kterou mnozí považují za jeden z nejlepších hybridů, jaké lze pěstovat, zazářila takovým způsobem, že bez větší námahy získala titul Nejlepší hybrid na SoCal Cup 2014 i Michigan Cup 2014. A pokud přemýšlíte, čím je GG#4 tak výjimečná, napovědí vám už její jméno – lehce naráží na neskutečnou produkci pryskyřice a na to, že je tak silná, že vás „přilepí“ ke gauči v nádherně hluboké relaxaci.
Protože je GG#4 Auto Samonakvétací, s jejím pěstováním nebudete mít sebemenší problém – ať už ji dáte do indooru, nebo ven. S trochou péče se můžete těšit na mimořádnou produkci z této pozoruhodné samonakvétací odrůdy; možná ne vždy v absolutních číslech, ale rozhodně z hlediska kvality. Při sklizni vám dá zabrat už jen rozhodnout se, kde začít stříhat, protože je doslova obalená pryskyřicí!
V indooru pod 600W světlem zvládne vyprodukovat 400–600g/m² tučných, silně pryskyřičných květů s výrazným aroma borovice, citronu a paliva. Venku, v ideálních podmínkách, se dá dosáhnout až 300g na rostlinu. Další velkou výhodou je příjemně krátký životní cyklus 8–9 týdnů od vyklíčení.
Stejně jako v pěstírně, i po usušení je její borovicová vůně při kouření velmi výrazná. Zároveň se k ní přidávají citrusové tóny a naftový nádech, které celý chuťový prožitek pěkně zjemní a doplní.
Podle FastBuds patří GG#4 Auto mezi jejich nejsilnější odrůdy. Není se čemu divit, když víte, že díky šíleně produktivním trichomům umí vyšplhat s obsahem THC až na ohromujících 24 %. Její efekt je velmi mocný, ale zároveň příjemně veselý. GG#4 Auto dokonale kombinuje vlastnosti indiky i sativy – účinek je hluboce uvolňující a současně euforický. Těšte se na hutný tělesný stone propojený s jasnou, stimulující hlavou.
GG#4 Auto od FastBuds je jasná volba pro netrpělivé i náročné pěstitele. Snadné pěstování a špičková kvalita výsledného produktu vám umožní sklidit jednu z top odrůd bez nutnosti dělat zásadní kompromisy. Tohle je dáma, která rozhodně nezklame!
| Značka | Fastbuds |
|---|---|
| Terpeny | Limonen, Pinen |
| Vhodné pro | indoor, Outdoor |
| Náročnost pěstování | Snadná |
| Genetika | 35 % Indika / 65 % Sativa |
| THC | 24 % |
| CBD | 0–1 % |
| CBD:THC | 1 : 30 |
| Typ kvetení | Samonakvétací |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 9–10 týdnů od semínka po sklizeň |
| Výška (indoor) | 100cm |
| Výška (outdoor) | 100 cm |
| Výnos (indoor) | Až 600 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 350 g na rostlinu |
| Dostupné jako | Feminized seeds |
| Chuť / aroma | Citrus, Borovice, Citron, Benzin |
| Účinky | Zklidňující, Euforické, Mozkový, Šťastný |
Více informací o tomto produktu:
Top
Tutto perfetto fino ad ora
Top
Nice
No success
Unfortunately, none of the seeds germinated. 0 success.
0/3
Aucunes des 3 graines n'a germée. Déçu
Malgré que toutes les autres variétés achetées en même temps dans les mêmes conditions ont toutes germées.
GG#4
Only had 1 of 3 seeds to come up. Germinated and 2 had cracked open but no tail just cracked open a little, planted them anyway and one came up
dank
Nice grow, dank weed.
silence ça pousse
Les plans sont vigoureux malgré la durée de stockage des graines, c'est bon signe.
OTTIMA
FAST BUD SEMPRE UNA GARANZIA
Top Strain
Alle Samen sind gekeimt und ohne Probleme gewachsen. Topping, Lollipopping, hst, lst, alles kein Problem, die Pflanze lässt sich kaum stressen.
Der Geruch ist GG4-Typisch sehr intensiv, Mischung aus Tankstelle am Freitagabend und Zitrone .
Geschmack dasselbe, die Wirkung ist sehr stark, wie erwartet.
Würde ich jederzeit wieder growen.
Harzig
Ist gut gewachsen und ein tolles raucherlebnis geworden
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení

