Girl Scout Cookies (Zamnesia Seeds) feminizovaná
Girl Scout Cookies je americký hybrid, který si razí cestu Evropou. Tahle odrůda spojuje to nejlepší z Cookie genetiky a přináší nečekaně silnou, přesto lahodnou novou variantu. Její povznášející, cerebrální účinek uvolní celé tělo a silné, vysoce výnosné květy dozrají v plné parádě už po 8–9 týdnech kvetení.
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
- Více informací
- Recenze (208)
- Otázky (0)
- Fotografie zákazníků (13)
- Podmínky a pravidla doručení
- Video (0)
Zamnesia Seeds - Girl Scout Cookies: Pochoutka s vysokým obsahem THC pro všechny, kdo si v sobě nesou kus dítěte
Girl Scout Cookies je špičková americká odrůda z dovozu. Tato feminizovaná odrůda spojuje to nejlepší z moderního šlechtění do lahodné pochoutky, která rozhodně není pro děti.
Jde o vděčnou rostlinu jak pro indoor, tak pro outdoor pěstování. V indooru dorůstá výšky zhruba 85–105 cm. Na výnos to ale nemá negativní vliv – ten se pohybuje kolem působivých 425–500 g/m². Venku, v teplejším klimatu, může dosáhnout 150–190 cm. Outdoor sklizně přinášejí povzbudivých 425–475 g na rostlinu, zvlášť pokud se sklízí v ideálním období (říjen).
Lahodné aroma i chuť Cookies jsou sladké a zemité. Skutečným „dezertem“ je však vysoký obsah THC. S hodnotou kolem 22 % dokáže tahle odrůda nezkušené uživatele snadno zaskočit.
Pro všechny, kteří hledají vysoce výnosné a zároveň extrémně potentní květy, je Girl Scout Cookies nová hvězda se slibnou pověstí!

| Značka | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Terpeny | Ocimen, Myrcen |
| Vhodné pro | indoor, Outdoor |
| Náročnost pěstování | Střední |
| Rodiče | Durban Poison x OG Kush |
| Genetika | 80 % Indika / 20 % Sativa |
| THC | 23 % |
| CBD | 0–1 % |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Fotoperioda |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 8–9 týdnů |
| Výška (indoor) | 110 cm |
| Výška (outdoor) | 190 cm |
| Výnos (indoor) | Až 500 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 500 g na rostlinu |
| Dostupné jako | Feminized seeds |
| Vhodnost klimatu: | Teplý |
| Chuť / aroma | Słodki, Zemité |
| Účinky | Silný |
Více informací o tomto produktu:
one of the sweetest cultivars i tried!
Plants were quite uniform with 1 on the smaller side, they tasted very sweet! with that small plant having hints of mint! i guess i landed a thin mint cookies pheno here :)
Wachstum
Vom feinsten. Guter Ertrag
Geil
Sehr gut und schnell gekeimt.
So muss es sein.
Absolut mein Favorit.
Geschmack mega nice.
Good
Smooth and delicious weed
satisfait
bonne variété
gluttony
Very appreciated !
Guter Ertrag
Einfacher Grow. Guter Ertrag. Wirkung nicht meins, aber okay.
Quality
Germinated. I used a heat shock to wake it up and warm water to germinate so the infra-red radiation would be absorbed by it. Summer warm water is best imo. Wakes up in 24 hours.
Top
kann man auf jeden fall kaufen ^^
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení













