Kalini Asia (Zamnesia Seeds) feminizovaná
Kalini Asia, „Květ z Hindúkuše“, je nádherná fialová odrůda, která spojuje ty nejlepší a nejvzácnější fialové fenotypy horských Kush odrůd. Tato okouzlující dáma, vyšlechtěná exkluzivně značkou Zamnesia, nezaujme jen svým zářivě fialovým zbarvením, ale také výrazným borovicovým aroma a hluboce uvolňujícím, a přesto euforickým účinkem.
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
- Více informací
- Recenze (552)
- Otázky (0)
- Fotografie zákazníků (4)
- Podmínky a pravidla doručení
- Video (0)
Zamnesia Seeds - Kalini Asia: Fialová kráska
Kalini Asia pochází z proslulého pohoří Hindúkuš a skvěle se hodí jak do indooru, tak na venek, kde nejlépe prospívá v mírném až teplém podnebí. Z nízké, kompaktní a rozvětvené Kush rostliny se jen zřídka stane vyšší než 1m, takže je ideální do pěstebních stanů všech velikostí. Díky přirozené odolnosti, kterou si vybudovala během tisíců let, je nenáročná na péči a velmi snadno se pěstuje.
Kalini Asia zvládá vysoké dávky živin, takže ji můžete pěstovat v nejrůznějších systémech – od organického pěstování až po hydroponii. Ať už ji budete pěstovat kdekoli a jakkoli, její úchvatné fialové odstíny budou doslova pastvou pro oči. Mezi odrůdami konopí jde o skutečnou krasavici! Navíc na sklizeň nebudete čekat dlouho – Kalini Asia dozrává zhruba po 8 týdnech květu, venku je připravená ke sklizni přibližně v polovině září. V dobrých indoor podmínkách se můžete těšit až na 500 g/m² a při outdoor pěstování až na 700 g/rostlinu.
Při kouření Kalini Asia si vychutnáte sametově hladkou, ale výraznou Kush chuť s jemným citronovým nádechem – perfektně lahodné aroma, které skvěle doplňuje její hluboce uvolňující účinek typu indika. Tahle silná dáma (s obsahem THC až 22 %) vás spolehlivě přiková k pohovce a nejspíš vás pošle i k lednici! Kombinuje hutný tělesný stone s nádechem euforie a dobré nálady, takže si tuhle odrůdu můžete užít prakticky kdykoli během dne.
Kalini Asia od Zamnesia, okouzlující „květ z Hindúkuše“, je skvělá odrůda k pěstování, a to nejen pro milovníky Kush. Její výjimečná chuť a působivý efekt nezklamou žádného znalce!

| Značka | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Terpeny | Limonen |
| Vhodné pro | indoor, Outdoor |
| Náročnost pěstování | Snadná |
| Rodiče | Black Domina x Purple Kush |
| Genetika | 75 % Indika / 25 % Sativa |
| THC | 22% |
| CBD | 0–1 % |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Fotoperioda |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 7–8 týdnů |
| Výška (indoor) | 120 cm |
| Výška (outdoor) | 200 cm |
| Výnos (indoor) | Až 500 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 700 g na rostlinu |
| Dostupné jako | Feminized seeds |
| Vhodnost klimatu: | Mírné klima |
| Odolnost | Odolné vůči chorobám, Odolné vůči plísni, Odolné vůči škůdcům, Odolné vůči stresu |
| Chuť / aroma | Citron |
| Účinky | Zklidňující, Euforické, Šťastný |
Více informací o tomto produktu:
Good looking plants 3/3 very uniform so far on their second deck
They had a very slow start (used 1% peroxide cause i bought the seeds in november but were stored cold- just to be sure)3/4 came out. then put in the 5th seed which didnt came out. i did put an rqs purple queen next to them which doesnt look as great as the kalini's! truth has to be told! :)
But the slow start is to be blamed on the soil company which sells seedling soil with guano, bone/bloodmeal.... and so on..) which i only saw later when i was wondering why they grow so slow. i did just add perlite to the soil and half a gram mykorrhiza/rhizobacter mix in each hole.
1 Kalini was even close to dampening off and recovered!
they are all slowly entering the veg phase after almost 3 weeks. i feel like the hot soil hindered them abit from growing faster. The PH in the water is adjusted to 6.1-6.2. i'm using the bionova line of fertilizers, just gave em x-cel so far. and they look healthy after a bumpy start. I will only go with lightmix from now on as i always did prior.
they will be transplanted soon into their final pots with lightmix and the last 3L of that hot soil, very well mixed.
5 stars.. for such beautiful plants and uniformity i can't take a star off only cause the soil company was to blame :) Thx Zamnesia!
Great seeds
Seeds germinated and are growing perfectly.
Tolle Farben
Besser als nur grüne buds
Leider ein total Ausfall
2 von 3 Samen sind gekeimt. Jedoch bildeten sie außer den Keimblättern keine weiteren Blätter und starben nach einigen Tagen ab.
Ich bin selbst Saatgutzüchter aus dem Ressort Gemüse und betreibe diese Gärtnerei bereits seit einigen Jahrzehnten. Meines Erachtens passiert so etwas wenn das Saatgut zu alt ist.
Meine Kritik an Zamnesia, es fehlt das Produktionsdatum auf der Verpackung.
Bei Gemüsesaatgut steht das Produktionsdatum auf jeder Packung drauf.
In diesem Falle keine Empfehlung.
Très déçu
Sur les trois graines, une graine est partie et au bout de trois semaines floraison
Sieht bisher super aus!
Hat direkt gekeimt und sieht vielversprechend aus! Germinated straight away and looks promising!
Terrible germination
We are a cannabis research contributor to major universities, so we know how to germinate seeds. These seeds were horrible, old & cracked. Only 1 out of 5 seeds germinated and that one was necrotic and died within 10 days. Save your $$, beware.
Super
Jederzeit wieder
Wir werden sehen
Tolle Sorte. Ich hoffe auf ein bisschen Wetterresistenz für deutsche Breitengrade. Bin optimistisch.
Top
Very good strain
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení




