Swiss Dream Rosé Auto CBD (Kannabia) feminizované
Rosé, potomkyně Swiss Dream CBD Auto od Kannabia Seeds, je samonakvétací indika s 7 % CBD a méně než 0,6 % THC. Nabízí příjemnou, vyváženou chuť a snadné pěstování — vhodná pro léčebné použití bez psychotropního účinku.
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
Kannabia - Swiss Dream Rosé Auto CBD: Vysoký obsah CBD, žádné THC, Samonakvétací
Kannabia vzala už tak legendární Swiss Dream Auto CBD a představuje její Rosé variantu, která se v růstu o něco víc naklání k indikovému typu. Stejně jako její rodič přináší Swiss Dream Rosé Auto CBD solidní množství CBD (7 %), zatímco hladina THC zůstává po celou dobu velmi nízká (<0,6 %). Díky převaze indiky, silně ovlivněné pečlivě vybranými Kush liniemi, roste Swiss Dream Rosé Auto CBD stabilně, kompaktně a s dobrou odolností. Taková genetika z ní dělá skvělou volbu i pro začínající pěstitele konopí. Rostliny si udržují dobře zvládnutelnou výšku 60–100 cm, takže se bez problémů vejdou i do menších pěstebních prostor, ať už indoor, nebo outdoor.
Název Swiss Dream Rosé Auto CBD odkazuje na nádherné fialové tóny s nádechem růžového vína, které rostliny během růstu předvádějí. V porovnání s původní Swiss Dream Auto mají její květy výrazně větší objem i hustotu, takže se můžete těšit na opravdu pěkné sklizně. V krátkém cyklu pouhých 63–65 dní od semínka po sklizeň dokáže vevnitř vyprodukovat až 500 g/m² a venku až 200 g na rostlinu. Protože jde o Samonakvétací odrůdu, nemusíte řešit světelné cykly – stačí udržovat stálý režim 18–20 hodin světla denně a rostlina sama bez zásahu přejde do fáze květu.
Díky vysokému obsahu CBD a jen minimálnímu množství THC si mohou pacienti tuto odrůdu vychutnat bez omamného „high“, které doprovází mnoho jiných odrůd konopí. Umožňuje užívat zklidňující a analgetické účinky CBD kdykoliv během dne, aniž by narušovala běžné každodenní fungování.
Absence psychoaktivního účinku v kombinaci s vysokým obsahem CBD jsou hlavními přednostmi Swiss Dream Rosé Auto CBD od Kannabia, neméně působivá je ale také její chuť a jemné aroma jehličnanů a červeného ovoce. Lahodná směs zemitých a ovocných tónů v kouři dělá z medikace s touto odrůdou příjemný zážitek, který si můžete dopřávat tak často, jak potřebujete.
Swiss Dream Rosé Auto CBD od Kannabia je výborná terapeutická odrůda, která zaručeně nezklame žádného léčebného pěstitele!
| Značka | Kannabia |
|---|---|
| Terpeny | Myrcen |
| Vhodné pro | indoor, Outdoor |
| Náročnost pěstování | Snadná |
| Rodiče | Swiss Dream CBD Auto x Rosé |
| Genetika | Ruderalis/Indika/Sativa |
| THC | 0–1 % |
| CBD | 7% |
| CBD:THC | 30:1 |
| Typ kvetení | Samonakvétací |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 9–10 týdnů od semínka po sklizeň |
| Výška (indoor) | 90 cm |
| Výška (outdoor) | 100 cm |
| Výnos (indoor) | Až 500 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 200 g na rostlinu |
| Dostupné jako | Feminized seeds |
| Odolnost | Odolné vůči chorobám, Odolné vůči plísni, Odolné vůči škůdcům |
| Chuť / aroma | Zemité, Ovocné |
| Účinky | Zklidňující, Zklidňující |
Více informací o tomto produktu:
Warum nicht
Sieht toll aus
Es fehlt an etwas mehr wums
ottima
Molto buona
Eine elegante Lady
Optisch ist diese Sorte pure Eleganz. Geschmacklich ist sie mit einem delikaten Bouquet ausgestattet und die entspannende CBD Wirkung unterstreicht das ganze noch mit der passenden Note.
Richtig geile Farbe im Grow!
Die Pflanze ist im Grow gut gewachsen. Sie hat eine Minzige, Pfeffrige Note. Sehr angenehm.
Top
Lekker en mooi ook! Kan ik beter van slapen
Für CBD-Fans, die auch Wert auf Optik, Geruch und Geschmack legen
Diese Pflanze sieht nicht nur gut aus, sie riecht und schmeckt auch sehr angenehm - und vorallem ist sie THC-arm und liefert dafür umso mehr CBD.
Dadurch, dass sie eine selbstblühende Pflanze ist, ist sie einfach anzubauen und schnell erntereif.
Also anfängertauglich in jeglichem Kontext.
Sehr schön
Wächst fleissig, gut und bin gespannt :)
Perfekte Sorte
Alle gekeimt, hervorragender Wuchs und starker Ertrag
Excellent
Very good product.
Top - Keimrate
alle Samen (7/7) sind ohne Probleme gekeimt
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
