Original Auto OG Kush (FastBuds) feminizovaná
S impozantním obsahem THC kolem 23 % je Original Auto OG Kush nejúčinnější odrůdou z řady Original Auto od FastBuds. Tato samonakvétací verze legendární OG Kush je ideální volbou pro milovníky silného konopí, kteří hledají dlouhotrvající, pořádný gaučový efekt.
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
FastBuds – Original Auto OG Kush: Silná samonakvétací OG Kush
Nejsilnější odrůda z řady Original Auto od FastBuds je samonakvétací verze jedné z nejslavnějších odrůd všech dob – OG Kush. Špičková genetika z kalifornského západního pobřeží zaručuje, že tento hybrid roste rychle a bez komplikací, a přitom nabízí takovou sílu a chuť, že dělá fotoperiodické OG Kush čest.
Original Auto OG Kush se skvěle hodí pro indoor i outdoor pěstování a je vhodná i pro ty, kteří mají s pěstováním Semena konopí jen minimální nebo žádné zkušenosti. Díky původu ze západního pobřeží USA se snadno přizpůsobí nejrůznějším klimatům a nevadí jí horké dny ani chladnější noci. Díky převaze indiky je náročnější na živiny – rozhodně ji nešiďte na kvalitním hnojení. Tím ale péče v podstatě končí, jinak jde o velmi nenáročnou odrůdu. Dorůstá střední až vyšší výšky 70–110 cm, takže se vejde i do menších prostor. Při dobré péči zvládne výnosy až 550 g/m² a to vše zhruba za 63 dní od vyklíčení.
Original Auto OG Kush dosahuje až 23 % THC, takže se řadí mezi vůbec nejsilnější Samonakvétací odrůdy. Jakmile zapálíte její květy, čeká vás hutný, dlouhotrvající účinek typický pro indiku, který nesmírně uvolňuje tělo i mysl. Při vyšších dávkách vás snadno uspí a pošle do hlubokého spánku. Original Auto OG Kush kombinuje klasické tóny borovice a citrusů s výrazně zemitým, pronikavým aromatem. V chuti dominují citrusové tóny doplněné jemným „diesel“ nádechem v intenzivním, ale krémově hladkém kouři.
Pokud hledáte maximálně výnosnou a spolehlivou Samonakvétací odrůdu, rozhodně se podívejte na skvělou Original Auto OG Kush od FastBuds!
| Značka | Fastbuds |
|---|---|
| Terpeny | Limonen, Pinen |
| Vhodné pro | indoor, Outdoor |
| Náročnost pěstování | Snadná |
| Rodiče | OG Kush Samonakvétací |
| Genetika | 80 % Indika / 20 % Sativa |
| THC | 23 % |
| CBD | 0–1 % |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Samonakvétací |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 9–10 týdnů od semínka po sklizeň |
| Výška (indoor) | 110 cm |
| Výška (outdoor) | Střední |
| Výnos (indoor) | Až 550 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 150 g na rostlinu |
| Dostupné jako | Feminized seeds |
| Vhodnost klimatu: | Tropické, Kontinentální, Suchý, Mírné klima, Suché, Vlhké, Středomoří |
| Chuť / aroma | Zemité, Citrus, Borovice, Benzin |
| Účinky | Zklidňující, Dlouhotrvající, Ospalý |
Více informací o tomto produktu:
Top Auto
Oft bestellt und nicht ein Problem gehabt, alle sind gekeimt und am Ende gut geworden. Die og von fast buds gehört mittlerweile zu meinen Favoriten wenn's um Autos geht.
Gas
100
Gute Keimung 3/3
Eine Outdoor gestorben, 2 im Zelt am gedeihen.
Tolle Pflanze
Immer wieder gut
OG Kush Auto
Wie alle Fastbuds Samen die ich bis jetzt hatte, super Qualität
Original OG Kush Auto
Original OG Kush Auto ist eine planze die nach guter Keimung von 2 Samen der dritte wollte nicht Keimen.
Die Pflanzensorte ist ganz gut umzu entspannen und anbens zu chillen, lecker!
Pépite
Petite pépite
Super
Top
Top
Bin zufrieden
Ganz ok
Alle gut gekeimt. Drei verschiedene Phänotypen. Geschmack geht so. Wirkung OK. Im Gewächshaus ca. 1,5m. 100g pro Pflanze.
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
