Runtz (Zamnesia Seeds) feminizovaná
Nejde jen o reklamu – je to skutečnost. Naši šlechtitelé přinášejí Runtz, vyvážený kříženec Gelato a Zkittlez: výrazná chuť, vysoká síla, stabilní účinek, dobrý výnos a rychlé kvetení. Vyzkoušejte semínka a zažijte rozdíl.
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
- Více informací
- Recenze (1000)
- Otázky (0)
- Fotografie zákazníků (3)
- Podmínky a pravidla doručení
- Video (0)
Zamnesia Seeds – Runtz: Vítejte v továrně na sladkosti!
Po úspěchu odrůd Girl Scout Cookies, Gorilla Glue, Monster Zkittlez, Gelato a Purple Punch přichází další vyhledávaný klenot z Kalifornie: Runtz. Naši šlechtitelé odvedli pořádný kus práce, aby tento výjimečný kultivar zpřístupnili i zákazníkům v Evropě – a je vidět, že se to vyplatilo. Ostatně, co jiného čekat od křížence dvou nejchutnějších a nejpotentnějších odrůd, jaké kdy Kalifornie nabídla?
Ať vás už déle nenapínáme – majestátnost Runtz vznikla zkřížením Gelato a Zkittlez. Tím je řečeno téměř vše. Runtz představuje současný vrchol moderního šlechtění konopí: extrémně vyvážený hybrid (50% sativa / 50% indica) s maximální potencí a terpenovým profilem, který voní jako sáček plný ovocných bonbónů.
Teď k samotnému pěstování. Runtz zůstává v pěstírně poměrně kompaktní, dorůstá přibližně 80–130 cm. Jednou z jejích velkých předností je krátká doba květu – jen 8–9 týdnů. Díky tomu nebudete muset dlouho čekat na sklizeň fialových a limetkově zelených květů obalených pryskyřicí. Také výnosy rozhodně nezklamou. Při troše péče zvládne Runtz v indooru vyprodukovat 450–500 g/m². Při pěstování venku můžete počítat s podobným množstvím na rostlinu, sklizeň bývá připravena na konci září až začátkem října.
Jednou z nejdiskutovanějších a nejzajímavějších vlastností Runtz je samozřejmě její účinek. Jako velmi vyvážený hybrid nabízí to nejlepší z obou světů. Dostaví se hluboká fyzická relaxace, ale bez těžkého „couch-locku“. Připravte se na euforii, povznesenou náladu a příval kreativity, bez paranoidních či úzkostných stavů, které se někdy u silných odrůd objevují. A nenechte se zmást pojmem „vyvážený“ – Runtz je co do síly opravdu extrémní! Její květy dosahují ohromujících 27 % THC. S tímto krémově hladkým kouřem proto zacházejte s respektem – účinek vydrží celé hodiny.
A co chuť a vůně? To nejlepší nakonec, že ano. Runtz nedostala své jméno náhodou. Když zaboříte nos do sáčku s květy Runtz, je to jako přivonět k pytlíku sladkých bonbónů – tak neuvěřitelně ovocná a cukrová je její vůně! Tohle je přesně ten typ kouře, o který se člověku nechce dělit a který vám budou kamarádi závidět. Je prostě fantasticky dobrá. Vítejte v továrně na sladkosti!
Chcete tenhle ohromující aromatický zážitek zažít na vlastní kůži? Pořiďte si tento vzácný konopný klenot a uvidíte, že si ho zamilujete stejně jako my!
| Značka | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Terpeny | Myrcen, Limonen |
| Vhodné pro | indoor, Outdoor |
| Náročnost pěstování | Střední |
| Rodiče | Gelato x Zkittlez |
| Genetika | 50 % Indika / 50 % Sativa |
| THC | 27% |
| CBD | <1% |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Fotoperioda |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 8–9 týdnů |
| Výška (indoor) | 130 cm |
| Výška (outdoor) | 180 cm |
| Výnos (indoor) | Až 500 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 450 g na rostlinu |
| Dostupné jako | Feminized seeds |
| Vhodnost klimatu: | Mírné klima, Středomoří |
| Odolnost | Odolné vůči plísni, Odolné vůči škůdcům |
| Chuť / aroma | Słodki, Ovocné, Candy, Krémová |
| Účinky | Zklidňující, Povznášející, Euforické, Kreativní |
Více informací o tomto produktu:
moué
ca sera pas ma préféré, c'est ok mais pas fou
Super
Alle beiden gekeimt und wachsen sehr gut
Schöner Strain
1/1 gekeimt. Sehr schöner Strain. Hat mir gut gefallen und hat sich gut entwickelt.
Top!
Komt snel op, hopelijk een goede oogst! Vooralsnog geen op of aanmerkingen
No Problems
Beide Samen keimten und wuchsen, es waren jedoch zwei unterschiedliche Phönotypen mit unterschiedlichem Habitus auch in der Größe. Aber ansonsten unproblematisch bis zur Ernte.
Der Duft und das Aroma: Karemellig, süß und holzig. Angenehm. Einfach auch für Anfänger.
great!!
Really nice cultivar with uniform plants! i got not much variation on my 4 plants i grew. very fruity stuff!
Lecker
Super Sorte
Mmmmm
1 jaar laten groien.
En top .
Veel gehad .
En lekker
Absolute Lieblingssorte!
Runtz macht zufrieden. Kopfhigh, für Tagesaktivitäten geeignet. Das tolle an Runtz: es hat den Ami-Bonbon-Obst-Geschmack und hat doch überwiegend Sativagenetik. Wächst gut (outdoor Deutschland), guter Ertrag, fette Colas (bis 40cm lang), top Buds, super Geschmack. Wirkung: wunderbar. Kaufen!
Top
10/10 Samen sind problemlos gekeimt und die jungen Pflanzen wirken bisher gesund und vielversprechend.
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení



