Critical (Royal Queen Seeds) regulérní
Hledáte odrůdu konopí od Royal Queen Seeds, která snese náročné podmínky? Critical (regulérní semena) nabízí vysoké výnosy, rychlé kvetení a silný tělesný stone. Při dostatku prostoru doroste v vysokou, intenzivně vonící rostlinu s až 18% THC.
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
Royal Queen Seeds - Critical: Silná genetika Critical pro vaše šlechtitelské projekty
Regulérní semena jsou v současnosti nesmírně oblíbená – stále víc domácích šlechtitelů chce prohloubit své znalosti a dovednosti kolem konopí. Critical od Royal Queen Seeds je skvělá odrůda na experimentování. Díky poměru indika:sativa 60:40 v sobě Critical naplno odráží vlastnosti svých rodičů. Tahle rostlina je potomkem Afghani a Skunku, takže jde o vysoce produktivní odrůdu s velmi silnými růstovými vlastnostmi.
Jako indika kvete Critical opravdu rychle – maximálně 9 týdnů – a přitom nabízí ohromnou úrodu. Při pěstování v boxu nebo stanu se můžete těšit na 550–600g/m² a výšku okolo 80–140cm. Stále jde o dobře zvládnutelnou velikost a pomocí různých pěstitelských technik můžete Critical udržet spíše na spodní hranici tohoto rozmezí. Venku, ponechaná volnému růstu, může Critical dorůst až 2,2m a vyprodukovat kolem 650g/rostlinu!
Chuť tohoto kultivaru je výjimečná. Zavřete oči a ucítíte sladké, ovocné a borovicové tóny, které se skvěle doplňují se zemitým a skunkovým základem. Indiková dominance této odrůdy udeří jako vlak a zanechá vaše tělo dokonale uvolněné. Obsah THC 18 % možná nezní extrémně, ale účinek je hutně zhulený a připraví vás na pořádný „gaučing“ – ze kterého se jen tak nezvednete!
Critical je povinnou výbavou pro každého, kdo si chce vychutnat trochu oldschoolového konopí. Regulérní semena vám umožní zkřížit její geny s jakoukoli další odrůdou, kterou máte rádi, a samičí rostliny budou ideální na řízkování. Vyzkoušejte sami sebe s regulérními semeny Critical – tady na Zamnesia.
| Značka | Royal Queen Seeds |
|---|---|
| Terpeny | Ocimen, Pinen |
| Vhodné pro | indoor, Outdoor |
| Náročnost pěstování | Střední |
| Rodiče | Afghan S1 x Skunk S1 |
| Genetika | 60 % Indika / 40 % Sativa |
| THC | 18 % |
| CBD | Nízká |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Fotoperioda |
| Doba květu | 8–9 týdnů |
| Výška (indoor) | 110 cm |
| Výška (outdoor) | 200 cm |
| Výnos (indoor) | Až 600 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 650 g na rostlinu |
| Dostupné jako | Regulérní semena |
| Chuť / aroma | Słodki, Zemité, Ovocné, Borovice, Skunk |
| Účinky | Zklidňující |
Více informací o tomto produktu:
Monster
Great production and Easy tò grow
Gut angekommen
regulär
nice plants
fast growing
Perfect
All germinated and are growing like crazy! Great genetics!!
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
