Red Banana Berry XL Samonakvétací (Growers Choice) feminizovaná
Red Banana Berry XL od Growers Choice vás nadobro zbaví všech předsudků vůči Samonakvétací genetikám. Tahle odrůda dorůstá do pořádné výšky, výborně snáší různé tréninkové techniky a v rekordním čase dokáže vyprodukovat těžké sklizně ultra silných květů. Přidejte k tomu sladké aroma banánu a lesních plodů a získáte výjimečnou odrůdu.
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
Growers Choice - Red Banana Berry XL Auto: Neuvěříte, že je to Samonakvétací!
Red Banana Berry je samonakvétací odrůda Semena konopí od Growers Choice. Vznikla křížením Forest Berry s jedinečným fenotypem Banana Sherbet a nabízí geneticky vyvážený profil, expresní dobu květu okolo 8 týdnů a výjimečný výnosový potenciál. Je velmi odolná a univerzální, s bohatým, sladkým banánovým aroma. Okamžitá vlna euforie po potažení se postupně promění v dlouhotrvající, veselý stav, který podporuje obsah THC až do 30 %.
Jakmile se Red Banana Berry vymaní z fáze Sazenice, rychle se promění v robustní, hustý keř se silným hlavním stonkem a množstvím postranních větví. Její listy jsou široké a sytě zelené, přičemž Patra jsou rozmístěna velmi blízko u sebe. Navzdory Samonakvétací genetice šlechtitelé doporučují Red Banana Berry včas seříznout (Topping) a využít i LST ohýbání. Podle zvoleného způsobu pěstování dorůstá Red Banana Berry XL Auto v indooru zhruba 90–120 cm, venku pak může dosáhnout 150–200 cm. Jak napovídá její jméno, výnosy jsou opravdu extra velké – v pěstebním stanu nebo místnosti zvládne až kolem 750 g/m²!
Také po sklizni vás Red Banana Berry nepřestane bavit – díky skvělé struktuře květů, lákavému aroma a účinkům. Její květy jsou velké, lehce načechrané a extrémně lepkavé, s výraznou vůní, která spojuje tóny – jak jinak – lesních plodů a banánu, doplněné znatelnými nádechy kořeněného Skunku. Účinky nastupují okamžitě: přinášejí povznesenou euforii a navozují dlouhotrvající, šťastné opojení, které si můžete bez obav užívat po celý den.
| Značka | Growers Choice |
|---|---|
| Terpeny | Ocimen, Karyofylen |
| Vhodné pro | indoor, Outdoor |
| Náročnost pěstování | Střední |
| Rodiče | Lesní plody x Banana Sherbet |
| Genetika | Samonakvétací hybrid |
| THC | 30% |
| CBD | Střední |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Samonakvétací |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 8–9 týdnů od semínka po sklizeň |
| Výška (indoor) | 120 cm |
| Výška (outdoor) | 200 cm |
| Výnos (indoor) | Až 750 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Vysoký |
| Odolnost | Odolné vůči chorobám, Odolné vůči plísni, Odolné vůči škůdcům |
| Chuť / aroma | Słodki, Pikantní, Lesní plody, Banán |
| Účinky | Povznášející, Euforické, Šťastný, Dlouhotrvající |
Více informací o tomto produktu:
Bg
Alle gekeimt und wachsen
Toll
Super
Nicht aus jedem Samen ist was geworden
Leider zu wenige pflanzen
Im schlechtem sommer
Outdoor 2024 angebaut und den schnecken zum opfet gefallen, übrigen samen im zelt. Gute pflanze, alle samen gekeimt.
Mag die Samenbank sehr gerne
Ist eine meine Lieblingssorten geworden. Schmeckt wirklich nach einem schönen Kirschgeschmack bei uns mit Bio anbaut ist ne XXL Automat da kann bis zu 2 m draußen werden vom Preis wirklich in Ordnung eine ganz besonderes hatte kann sie nur weiter empfehlen letzten zwei Wochen mit UVA oder UVB behandeln gehabt wird wunderbar eine süße, wenn wir richtig mit ihr umgeht.
Leckeres Gras
Die Pflanzen sind nicht besonders gut gestartet, dadurch war der Ertrag gering, was warscheinlich auf mein können als Gärtner zurückzuführen ist. Aber das Gras ist sehr lecker, kann ich empfehlen.
Gute Erfahrung
Habe 2 angesetzt, in 10l Töpfen. Sie teilten sich mit einer weiteren anderen Blume eine Marshydro Reflektor Lampe mit 150W Leistung. Eine der beiden habe ich getoppt. Im Vergleich der Beiden erzielte die getoppte ca. 15g mehr edle Nuggets. Das Aroma erinnert wirklich an reife Bananen Geraucht habe ich es noch nicht.
Geil
Sehr schöne große buds und auch in der angegebenen Zeit fertig. TOP
Sehe gute Sorte
Ich kenne diese Sorte und sie ist bekannt für gute erträge
Absolute Empfehlung
Das Zeug knallt ordentlich rein und schmeckt super, kann ich mir empfehlen einfach anzubauen und bringen ordentlich Ertrag
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
