Alyssum (Lobularia maritima) – semena
Alyssum (Sweet Alison) je drobná rostlina s bílými květy vhodná do záhonů, skalek i nádob. Vysévejte v dubnu do truhlíků nebo pod sklo, po 5–6 týdnech přesaďte ven. Na slunci a v teple bohatě kvete celé léto a přitahuje včely.
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
| Botanický název | (agerát sladký) |
|---|---|
| Suitable For | Venku |
| Typ rostliny | Květina |
| Lokalita | V květináči, V půdě, Skalnička, Rostlina na okraj záhonu |
| Plán zalévání | Trochu |
| Množství slunce | Plné slunce |
| Požadovaný prostor | 20 x 20 cm |
| Doporučený postup | Vysazování |
| Hloubka zasetí | 0,2 cm |
| Období výsevu ve skleníku | Březen, Duben |
| Období výsevu venku | Duben, Květen |
| Období kvetení | Červen, Červenec, Srpen, Září |
| Využití | Vonný, Včely, Hmyz |
| Jedovaté | Ne |
| Odolné vůči mrazu | Ne |
| Délka života | Roční |
| Počet semen na gram | 2500 |
| Průměrná výška | 15 |
| Obsah balení na gram | 0,1 g |
Good price
Garden ready for spring!
Perfecta
Tal y como en descripcion, contento
Good
Good
Its fine
Bees love it tho
Sehr gut
Bei dem Preis kann man nichts falsch machen
Mal sehen was kommt
Hab es gerade erst ausgeseht.
Gift
I love the seeds bank selection on Zamnesia
Perfecto
Perfectos
Muss
Für Tribe points ein muss
