Black Orchid Samonakvétací (Zamnesia Seeds) feminizovaná
Orchidej symbolizuje lásku, vkus a krásu — Black Orchid samonakvétací tyto kvality naplňuje a navíc přidává něco navíc. Nabízí netradiční, překvapivě lahodnou chuť a uvolněné, blažené opojení. Při správné péči dokáže přinést velmi dobré výnosy.
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
Zamnesia Seeds - Black Orchid Autoflower: Samonakvétací odrůda, do které se zamilujete
Black Orchid Autoflower nabízí bezproblémové pěstování, které vyústí v opravdu výjimečné květy. Tato odrůda vznikla zkřížením dvou legendárních linií (Gelato x OG Kush) s odolnou ruderalis genetikou, díky čemuž spatřila světlo světa Black Orchid Autoflower. Tento převážně indika hybrid doručí výsledky rychle – a stojí za to! Zaujme výrazně kyselkavým, až netradičním chuťovým profilem a zároveň přináší radostné, uklidňující opojení. Black Orchid Auto si zaslouží místo v každém pěstebním projektu.
Pěstování Black Orchid Autoflower: Nenáročná a rychlá

Jako robustní samonakvétací odrůda nabízí Black Orchid Autoflower pěstitelům skutečně bezstarostné pěstování, které si vystačí s minimální údržbou. Celkově jde o nenáročnou rostlinu, která se výborně přizpůsobí jak indoor, tak outdoor podmínkám.
Black Orchid Autoflower rozhodně neztrácí čas – od vyklíčení je připravená ke sklizni už za 9–10 týdnů. V interiéru se můžete těšit na výnos kolem 450–550g/m², zatímco venku zvládne přibližně 80–100g na rostlinu. To je velmi slušná úroda na rostlinu, která dorůstá maximálně zhruba 110cm v indooru a 150cm venku.
Aroma, chuť a účinky Black Orchid Autoflower: komplexní terpeny a příjemné brnění
Jakmile jsou květy sklízené, usušené a dobře vyzrálé, odmění se skutečně originálním chuťovým profilem, v němž dominují tóny citrusů a sýra. Jemné náznaky másla a zeminy dotvářejí výraznou, lehce slanou chuť, která ale rozhodně není nepříjemná – právě naopak. Jakmile si zvyknete na její dynamický terpenový profil, zjistíte, že je neskutečně návyková a těžko se od ní odtrhává.
S obsahem THC kolem 15–17 % se Black Orchid Autoflower na papíře nemusí jevit jako extrémně silná odrůda, v účincích ale rozhodně nezaostává. Můžete se těšit na hluboké uvolnění celého těla doprovázené veselou, povznesenou a často i záchvaty smíchu provázenou myslí. Díky tomu je Black Orchid Autoflower všestranná společnice – ideální jak pro klidné sólové chvilky, tak pro uvolněné posezení s přáteli.

| Značka | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Terpeny | Myrcen, Limonen |
| Vhodné pro | indoor, Outdoor |
| Náročnost pěstování | Snadná |
| Rodiče | Gelato x OG Kush x Ruderalis |
| Genetika | Převaha indiky |
| THC | 17% |
| CBD | Nízká |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Samonakvétací |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 9–10 týdnů od semínka po sklizeň |
| Výška (indoor) | 110 cm |
| Výška (outdoor) | 150 cm |
| Výnos (indoor) | Až 550 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 100 g na rostlinu |
| Vhodnost klimatu: | Mírné klima, Středomoří |
| Odolnost | Odolné vůči plísni, Odolné vůči škůdcům |
| Chuť / aroma | Zemité, Citrus, Sýr, Krémová |
| Účinky | Zklidňující, Povznášející, Šťastný, Socializační |
Více informací o tomto produktu:
Ausbeute mehr gering
Leider ist die Ausbeute sehr gering. Trotz Zelt und allem was empfohlen wird, kommt die Pflanze nicht richtig hoch. Bei 30cm ist Schluss und die Blüten sind winzig. Werde jetzt noch eine Outdoor pflanzen um den unterschied zu sehen.
Sehr gut
Tolle Wirkung, bin sehr zufrieden - pflanze ich demnächst wieder an. Top Sorte.
Top
Bin auf den Anbau und den Strain gespannt
Dud seed no germination
Only bought one so took the chance I guess so I rated 3 if popped would've gave 5 but seed is non compliant been over two weeks trying to get it too pop I finally gave up. Hopefully next one I buy pops.
looks nice
Germinated nicely, good looking plant, smooth smoke, make sure to cure.
Good strain
Easy to grow and resistant
Nice look
Good seed. :)
Nice Seed
Sammlung komplettieren!
Growing lovely
I love it it’s part of ny birthday grow
Top
Top
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
