MAC1 Samonakvétací (Growers Choice) feminizovaná
MAC1 Samonakvétací (50/50) je oblíbená americká odrůda. Tato stabilní autoflower verze od Grower's Choice dozrává za ~11 týdnů, je nenáročná a vhodná pro začátečníky i zkušené pěstitelé, kteří chtějí rychle sklidit pevné a aromatické květy.
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
Grower's Choice – MAC1 Samonakvétací: Americká stálice v rychlé auto verzi
MAC1 vznikla křížením Alien Cookies F2 a Miracle 15. Výsledkem je prémiová odrůda, která nevyžaduje nijak náročnou péči a přesto dává špičkové květy. MAC1 si dlouhodobě drží pověst jedné z nejžádanějších amerických genetik a ve výdejnách po celé Severní Americe po ní sahají jak rekreační, tak medicinální uživatelé díky její silné účinnosti a lahodné chuti i vůni.
MAC1 Samonakvétací se pěstuje velmi snadno. Díky samonakvétací genetice nepotřebuje trénink a během růstové fáze si vystačí s minimem živin. Zůstává pěkně kompaktní, dorůstá zhruba 90–110 cm a tvoří pevné postranní větve s bohatým olistěním, takže vytváří opravdu košaté rostliny. Jakmile přepnou do květu, ocení rostliny MAC1 Autoflower kvalitní květové hnojivo, které podpoří tvorbu hutných květů. Přibližně 11 týdnů od vyklíčení bývají rostliny MAC1 Auto připravené ke sklizni – obsypané velkými, tvrdými květy pokrytými lepivou, jiskřivou vrstvou trichomů. Podle Grower's Choice zvládne MAC1 Samonakvétací vyprodukovat až 650 g/m².
Palice MAC1 Auto jsou mimořádně kompaktní a tvrdé. Pyšní se komplexním aroma, ve kterém se mísí máslové vanilkové tóny s povzbudivým citrusovým nádechem, a obsahem THC až do 30 %. Nástup účinků je velmi rychlý – nejprve udeří výrazné tělesné uklidnění, které doprovází energizující, povznášející účinek na mysl. V závislosti na podmínkách pěstování může MAC1 Samonakvétací od Grower's Choice získat nádherné fialové odstíny, které ještě víc podtrhnou její atraktivní vzhled.
| Značka | Growers Choice |
|---|---|
| Terpeny | Limonen |
| Vhodné pro | indoor, Outdoor |
| Náročnost pěstování | Snadná |
| Rodiče | Alien Cookies × Miracle 15 |
| Genetika | 50 % Indika / 50 % Sativa |
| THC | 30% |
| CBD | Nízká |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Samonakvétací |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 11–12 týdnů od semínka po sklizeň |
| Výška (indoor) | 110 cm |
| Výška (outdoor) | 110 cm |
| Výnos (indoor) | Až 650 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Vysoký |
| Chuť / aroma | Citrus, Vanilka |
| Účinky | Zklidňující, Povznášející, Energizující |
Více informací o tomto produktu:
Beaux Départs !
Toutes les graines sont bien parties, croissance rapide.
Top Strain
Top Strain werde es immer wieder bestellen diesmal aber in Photoperiodisch Version
Fruchtig und spritzig
Super Saatgut. 1 Samen von den 5 + 2 Angebot ging nicht auf, kann auch mein Fehler gewesen sein. Mega schnell, so 11 Wochen. Super Erträge, in der Regel 500g bis 650g trockene Pflanze mit Stielen. Habe indoor, 1m² 3 Pflanzen, BioBizz System mit Erde und Tintlingen als Beipilz angebaut.
Mochte das fruchtige Aroma sehr. Half mir sehr durch den Tag, habe schwere Form von ADHS und in kleinen Dosen absoluter Hit fürs produktive Arbeiten.
Wie man sich es vorstellt
Super
One of the best high !!
Many phenotypes some have a candy fruity taste and some other a vanilla chocolate taste
Now talking about the high it is one of the strongest honestly
Keimen echt gut bei der Seed Bank
Samen sind top aber hab leider keine hohe Potenz erreicht . Wachsen gut und schmecken gut .
Magic MAC 1
Excellent produit, fort en goût, fort en high, la génétique à l'air stable, bon rendement.
LECKER... 🤤
Kann man nur empfehlen.. 🤤
Leider kein Erfolg
Bei zwei Versuchen zu keimen leider zwei Fehlschläge, kann aber ein eigenes Verschulden sein..daher hoffe ich der nächste Versuch klappt, die Samen sehen jedenfalls super aus
Top!
Nicht zu viel versprochen. Kann ich nur weiter empfehlen.
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
