Colombian Gold (Zamnesia Seeds) feminizovaná
Colombian Gold (Santa Marta) je ceněná sativa landrace z pohoří Sierra Nevada v Kolumbii. Nabízí svěží citronovo-limetkové aroma a kreativní, vyvážený rauš. Do USA se dostala v 60. letech a rychle si získala popularitu; dnes je pěstování jednoduché.
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
Zamnesia Seeds - Colombian Gold: Jeden šluk stačí
Colombian Gold se po staletí pěstuje farmáři v oblasti Santa Marta. Podobně jako Acapulco Gold, proslulá původní sativa z Mexika, se i Colombian Gold tradičně pěstovala pod širým nebem, aby mohla naplno nasávat spalující kolumbijské léto a dokonale se přizpůsobit místním podmínkám. Dlouhodobé křížení v rámci jedné linie, ať už rukama místních pěstitelů nebo přírodním výběrem, nakonec vedlo k tomu, že tato odrůda získala jedinečné vlastnosti, pro které je dnes tak ceněná. Mimochodem, Colombian Gold je jedním z prapředků legendární Skunk #1, kterou v 70. letech vyšlechtil Sam The Skunkman společně s Acapulco Gold a Afghani.
Rostliny Colombian Gold dorůstají střední výšky – zhruba 150 cm v indooru a kolem 180 cm venku. Přestože jde o čistou sativu, není tak vytáhlá ani neovladatelně vysoká, jak by se mohlo zdát, a při troše tréninku a kratší růstové fázi ji bez problémů zvládnete i v indooru. Pokud ale chcete vidět její plný potenciál, vysaďte Colombian Gold ven a sledujte, jak rozprostírá větve a vyhřívá se na slunci. Jen pamatujte, že Colombian Gold miluje teplé, tropické klima a tvoří velmi aromatické květy. Kvete zhruba 14 týdnů a dokáže dát až 400 g/m² v indooru a až 700 g na rostlinu pod širým nebem.
Při sklizni vás Colombian Gold odmění nadýchanými květy bohatě posypanými třpytivými trichomy, které šíří výrazné skunkové aroma s tóny citronu a limetky a pyšní se nádherným zlatozeleným odstínem. I pokud jste na konopí zvyklí, stačí jeden až dva potahy, aby se naplno projevily její povznášející, energizující účinky, které zvednou náladu a vyčistí hlavu. S obsahem THC okolo 18 % je Colombian Gold ideální na denní užívání – podporuje jasné soustředění a kreativní energii bez paranoie či jiných nepříjemných vedlejších účinků. Objednejte si svá semena ještě dnes a začněte si tuto legendární původní odrůdu pěstovat doma!
| Značka | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Terpeny | Myrcen, Limonen |
| Vhodné pro | indoor, Outdoor |
| Náročnost pěstování | Střední |
| Rodiče | Původní odrůdy (landrace) |
| Genetika | Sativa |
| THC | 18 % |
| CBD | Nízká |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Fotoperioda |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 13–14 týdnů |
| Výška (indoor) | 150 cm |
| Výška (outdoor) | 180 cm |
| Výnos (indoor) | Až 400 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 700 g na rostlinu |
| Vhodnost klimatu: | Tropické |
| Odolnost | Odolné vůči horku |
| Chuť / aroma | Citron, Skunk |
| Účinky | Povznášející, Energizující, Soustředěný, Jasná hlava |
Více informací o tomto produktu:
I really like this strain…
…but it’s not what I remember how columbian gold was from the 70’s. With that said, I really like the taste and effects of this. And mine grew to about 7’ tall with lots of big flower tops. I made some edibles, topicals, and tinctures with this strain. I’m growing some of them again this year in hopes of the same outcome.
B grow
I ordered three seeds and 2 out of 3 germinated.
Awesome
Great strain
Bg
3von3 gekeimt. Ist nur geeignet für Lampen, Outdoor blühen die zu spät hier in germany
Colombian Gold
Good producer of big buds and nice buzz but..... it does not turn gold!
OK
Tupper+wet napkins+mild temperature. it's growing very slow
Average strain
compatible with daily activities
South American beauty
Grew, tastes and feels devine
Great
Strong strain, the wait is worth to smoke this classic.
One seed
One seed was unsuccessful. I have 4 more seeds to try again. Fingers crossed 🤞
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
