Green Cure CBD F1 Samonakvétací (Zamnesia Seeds) feminizovaná
Tým Zamnesia použil F1 genetiku k vytvoření Green Cure CBD F1 Autoflower. Tato samonakvétací odrůda je nenáročná, spolehlivá a vhodná pro pěstitele všech úrovní. Za ~11 týdnů poskytuje bohatou úrodu aromatických květů s uklidňujícím účinkem.
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
Zamnesia Seeds - Green Cure CBD F1 Hybrid Automatic: Spolehlivý způsob, jak pěstovat CBD!

Užívání konopí nemusí být vždy jen o co nejsilnějším rauši z THC; někdy jde hlavně o využití dalších kanabinoidů a jejich jemnějších, „v zákulisí“ působících efektů. Jednou z odrůd, která se v tomto směru zaručeně vymyká běžnému standardu, je Green Cure CBD F1 Autoflower.
Pěstování Green Cure CBD F1 Hybrid Automatic
Green Cure CBD F1 Autoflower vznikla z jedinečného spojení odrůd CBD Fix a Royal Medic. Tato samonakvétací odrůda nevyžaduje mnoho péče, kromě občasné údržby. Díky F1 hybridním semenům ale posouvá jednotnost a spolehlivost na úplně novou úroveň, takže každá rostlina má velmi podobný vzhled i výnos. Navíc je Green Cure CBD F1 Autoflower vysoce odolná vůči škůdcům a chorobám, takže pokud pěstujete CBD rostlinu poprvé, prostor pro chybu je opravdu minimální.
Díky kompaktnímu vzrůstu se Green Cure CBD F1 Autoflower bez problémů vejde do menších pěstíren, skleníků i gerilových stanovišť. Dorůstá výšky zhruba 70–100 cm a během 11týdenního životního cyklu zůstává dobře zvládnutelná. Jakmile přijde čas sklizně, pěstitelé se mohou těšit na výnos 450–500 g/m² v indooru a 100–150 g/rostlinu venku – to je velmi slušná nadílka na odrůdu, která nevyžaduje celodenní dohled!
Aroma, chutě a účinky Green Cure CBD F1 Hybrid Automatic
Green Cure CBD F1 Autoflower zaujme výrazným, pepřovým aroma, které se prolíná s tóny sladkého sušenkového těsta a svěží borovice. Díky bohatému terpennímu profilu nabízí při kouření lahodnou, návykově příjemnou kombinaci chutí. Protože neobsahuje žádné THC, staví tento strain své účinky výhradně na 18% obsahu CBD – poskytuje jasnou, soustředěnou mysl a podporuje klidné, meditativní chvíle. Euforický „high“ od něj nečekejte, takže si ho pravděpodobně nevyberete jako společenské kouření; stejně jako u všech produktů s kanabidiolem je i zde skutečnou hodnotou jemný, ale hluboký účinek na tělo i psychiku.

| Značka | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Terpeny | Karyofylen, Myrcen |
| Vhodné pro | indoor, Outdoor, Skleník |
| Náročnost pěstování | Snadná |
| Rodiče | CBD Fix x Royal Medic |
| Genetika | Samonakvétací odrůda s dominancí sativy |
| THC | 0–1 % |
| CBD | 18 % |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Samonakvétací |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 11–12 týdnů od semínka po sklizeň |
| Výška (indoor) | 100cm |
| Výška (outdoor) | 90 cm |
| Výnos (indoor) | Až 500 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 150 g na rostlinu |
| Vhodnost klimatu: | Mírné klima, Středomoří |
| Odolnost | Odolné vůči chorobám, Odolné vůči škůdcům |
| Chuť / aroma | Słodki, Pikantní, Borovice, Cookie |
| Účinky | Soustředěný, Jasná hlava |
Více informací o tomto produktu:
Unkompliziert
Hat schnell gekeimt und wurde in einem 14L Topf ca.140cm groß. (Drinnen, 18h Beleuchtung)
War sehr unkompliziert und hat ohne Düngergabe oder besondere Pflege ihr Ding gemacht. Ernte war ordentlich und hat ein paar Gläser gefüllt.
Würde ich definitiv noch einmal anbauen. :)
Growing Nicely
I don't have results on a harvest yet, but this sprouted quickly and vigorously and is growing well in its early weeks. Good start!
Top
One of my fav
CBD
Tres bien!
Bin gespannt
Ich lass mich überraschen, mal schauen was sie kann und ob es was wird, hab mal ein seed zur Probe mit bestellt.
Nice strain
My medicine
Nice!
Tested. Very rich in CBD
Test
Bin echt gespannt darauf.
Hoffentlich ist das was für mich
Suche nach einer wirklich guten cbd Sorte. Und diese auch noch als F1
Keimrate
3 von 3 sind gekeimt - wie bisher immer bei Zamnesia!
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
