CBD Fix Samonakvétací (Zamnesia Seeds) Feminizovaná
CBD Fix Autoflower představuje průlom v hledání ideální rovnováhy mezi CBD a THC. Se záměrným zaměřením na uživatele CBD konopí využila Zamnesia své bohaté zkušenosti k vyšlechtění automatické odrůdy, která zaručeně obsahuje méně než 1 % THC. Tak všestranná odrůda, vhodná pro užití kdykoli během dne, až dosud prakticky neexistovala.
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
- Více informací
- Recenze (212)
- Otázky (0)
- Fotografie zákazníků (4)
- Podmínky a pravidla doručení
- Video (0)
CBD Fix Autoflower: První samonakvétací CBD odrůda s méně než 1 % THC
Najít ideální poměr CBD a THC v jedné odrůdě konopí není vůbec snadné. V Zamnesii ale myslíme především na zákazníky, kteří dávají přednost CBD. Díky odborným znalostem a jasné vizi vám přinášíme jedinou CBD odrůdu, kterou opravdu potřebujete. Ohromující CBD Fix Autoflower dosahuje obsahu CBD až 20 %, což by samo o sobě stačilo na řadu ocenění. Nespokojili jsme se však s průměrem – tato odrůda nabízí naprosto výjimečný obsah THC pod 1 %, a to konzistentně v každé sklizni!
Nadšenci do CBD dobře znají široké možnosti tohoto silného kanabinoidu. A pokud se do CBD-bohatých odrůd pouštíte poprvé, nemusíte dál hledat. Pomoc se zvládáním stresu a příval klidu a vnitřní pohody patří mezi nejčastěji zmiňované účinky uživatelů CBD. Její prospěšné vlastnosti jdou ruku v ruce se svůdným aroma bylinných a borovicových tónů. Jemný citronový podtón dodává vůni známý nádech a napovídá o výjimečném původu a šlechtění této odrůdy.
Jako zdroj samonakvétací genetiky byla použita Northern Lights Auto, což se odráží v prvotřídním průběhu kvetení. Přestože výnos není přehnaný – trpělivým pěstitelům nabídne až 325 g/m² – jsme si jistí, že skutečné kouzlo této krásky spočívá v kvalitě třpytivých květů. Stabilní růst v indoor i outdoor podmínkách přináší rostliny vysoké přibližně 60–120 cm. Odolnost a nenáročnost při pěstování byly navíc posíleny pečlivým výběrem těch nejlepších klonů.
Užijte si a vychutnejte si mimořádný charakter této odrůdy – a to vše bez kontraproduktivního rauše, který často provází konopí s vysokým obsahem THC.
Poznámka: Obal tohoto produktu může obsahovat nesprávné údaje o obsahu CBD. Pro správné informace o CBD Fix Auto se prosím řiďte tím, co je uvedeno na této stránce.
| Značka | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Terpeny | Myrcen, Limonen |
| Vhodné pro | indoor, Outdoor |
| Náročnost pěstování | Snadná |
| Rodiče | CBD bohatý klon x Northern Lights Auto |
| Genetika | Převaha indiky |
| THC | 0–1 % |
| CBD | 20 % |
| CBD:THC | 28 : 1 |
| Typ kvetení | Samonakvétací |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 10–11 týdnů od semínka po sklizeň |
| Výška (indoor) | 100cm |
| Výška (outdoor) | 120 cm |
| Výnos (indoor) | Až 350 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 150 g na rostlinu |
| Dostupné jako | Feminized seeds |
| Vhodnost klimatu: | Mírné klima, Středomoří |
| Odolnost | Odolné vůči stresu |
| Chuť / aroma | Borovice, Citron, Bylinné |
| Účinky | Zklidňující, Jasná hlava, Zklidňující |
Více informací o tomto produktu:
Germination rate is non-existent
I have went through nine of these seeds and not had one sprout yet. Though all the other seeds I buy from this company sprout just not these.
schlecht. keiner der keimlige hat überlebt
, habe ain wasser und auf krepppapier keimen lassen, die Samen keimen aus, aber stoppen dann und sterben ab. nie wieder
Volltreffer.
3/3 Samen gekeimt.
Sehr guter Ertrag.
Einfach zu handhaben.
Empfehlenswert.
Prima
Product is zoals omschreven.
Doof
von 3 Samen nur einer aufgegangen. und kurz danach war schluß, ende, feierabend - nicht weitergewachsen.
Schade ums Geld!
Sehr schönes Weed
Top!!!
Sterke strain
Zijn alle 3 uitgekomen en nu wachten op het resultaat
Top CBD strain
Huge production
Good CBD strain
Easy to grow with and huge amount of CBD
Montagssamen erwischt :(
alle 3 Samen aufgegangen, und nach 2mm füsschen, einfach aufgehört zu wachsen und ende. :(
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení




