Granddaddy Purple (Zamnesia Seeds) feminizovaná
- Meditativní účinky: Nechte se obejmout indikovou euforií.
- Oslňující vzhled: Po sklizni se kochejte fialovými květy.
- Vhodná do chladnějšího klimatu: Dostupná volba pro většinu pěstitelů.
- Klasická, lahodná chuť: Hluboké, sladké a ovocné tóny.
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
Zamnesia Seeds - Granddaddy Purple: Uklidňující fialová lahůdka
Granddaddy Purple je potomek legendární dvojice Purple Urkle x Purple Kush a má tudíž výrazný sklon zbarvovat se do (uhodli jste) fialova! Rostliny se pěstují velmi snadno, dosahují středního obsahu THC a navozují hluboké uvolnění s téměř meditativním nádechem. Jako pomyslná třešnička na dortu nabízí GDP klasický chuťový profil, který odkazuje na původní landrace odrůdy z pohoří Hindu Kush.
Pěstování Granddaddy Purple: Fialové potěšení
Tato převážně indika odrůda má v indooru průměrnou dobu kvetení kolem 9–10 týdnů, venku dozrává zhruba v polovině října. Díky své genetice dobře snáší chladnější podmínky, takže je vhodná pro široké spektrum pěstitelů. Nižší teploty navíc podporují tvorbu antokyanů – flavonoidových pigmentů, které stojí za typickým fialovým zbarvením této odrůdy. Co se týče výnosu, Granddaddy Purple zvládne v indooru vyprodukovat až okolo 500 g/m² a venku podobné množství na jednu rostlinu.
Granddaddy Purple: Dokonalé uvolnění
Tato odrůda je mimořádně uvolňující a svůj obsah 22 % THC využívá k navození téměř meditativního stavu klidu a vyrovnanosti u většiny uživatelů. Chuťový profil je zemitý, sladký a ovocný, takže jde o lahodnou a hřejivě působící odrůdu, která připomíná klasická semena konopí. Celkově je to příjemná odrůda, která si získá začínající i zkušené uživatele konopí.
| Značka | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Terpeny | Ocimen, Myrcen |
| Vhodné pro | indoor, Outdoor |
| Náročnost pěstování | Snadná |
| Rodiče | Grandaddy Purple × Purple Kush (Purple Urkel × Big Bud) |
| Genetika | 70 % Indika / 30 % Sativa |
| THC | 22% |
| CBD | Nízká |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Fotoperioda |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 9–10 týdnů |
| Výška (indoor) | 90 cm |
| Výška (outdoor) | 120 cm |
| Výnos (indoor) | Až 500 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Vysoký |
| Vhodnost klimatu: | Kontinentální, Mírné klima |
| Odolnost | Odolné vůči chladu |
| Chuť / aroma | Słodki, Zemité, Ovocné |
| Účinky | Zklidňující |
Více informací o tomto produktu:
Great
Awesome strain
Nicht gekeimt
Leider nicht gekeimt
Grand daddy
Everything is good
Bien .
Cool
Top
Magnifique
Toptop
Cool
Gdp
Strong strain
1/1 gekeimt
1 Samen ist gekeimt und wächst auch gut.
Anfangs schwierig
Aber dann geht's ab
Grand Daddy purp
Seeds popped quickly and still in the process of flowering, but looking good and smells awesome
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
