Purple Punch (Zamnesia Seeds) feminizovaná
Purple Punch od Zamnesia Seeds je snová indika, která září vytříbenou chutí a neuvěřitelně uvolňujícím účinkem. Přestože zůstává kompaktní, tato téměř čistá indika se pěstuje velmi snadno a dokáže přinést opravdu štědré výnosy.
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
- Více informací
- Recenze (339)
- Otázky (0)
- Fotografie zákazníků (10)
- Podmínky a pravidla doručení
- Video (0)
Zamnesia Seeds - Purple Punch: Chuťově nabitá čistá indika
Zamnesia Seeds zkřížila špičkovou genetiku dvou proslulých indikových klasik, Larry OG a Granddaddy Purple, a vytvořila odrůdu, kterou si milovníci indiky zamilují. Purple Punch je téměř čistá indika (90 %), a díky svým pěstitelským vlastnostem je jako dělaná pro pěstování indoor. Roste nízká a robustní, v interiéru obvykle nepřesáhne 100cm, takže se bez problémů vejde i do menších pěstebních stanů, kde je málo místa. Venku si Purple Punch také udržuje dobře zvládnutelnou velikost a obvykle nevyroste víc než na 150cm. Kompaktnější vzrůst bohatě dohání mohutním hlavním květem a spoustou silných bočních větví, které se velmi rychle obalí masivními, hutnými květy. Za méně než 8 týdnů kvetení zvládne indoor výnos až 650g/m². Venku, při optimálních podmínkách, se dá dosáhnout velmi slušných výnosů až 800g z jedné rostliny.
Purple Punch neoslní jen množstvím indicových květů. Díky výjimečnému terpennímu profilu produkuje extrémně aromatické a silně pryskyřičné květy, takže je skvělou volbou i pro výrobu koncentrátů nebo hašiše. S obsahem THC kolem 21 % nabízí dostatečnou sílu pro dlouhotrvající účinek. Ať už ji kouříte, nebo vaporizujete, po jednom až dvou potazích nastoupí hluboce uvolňující a zklidňující tělesné stone. Chuť Purple Punch dokonale ladí s jejím uklidňujícím indikovým efektem. V jejím profilu se prolíná jemná, sladká chuť pečeného jablečného koláče s tóny hřebíčku, karamelizovaných borůvek a třešní, takže výsledkem je skutečně lahodný, a po všech stránkách vysoce příjemný zážitek.
Pokud hledáte opravdu výjimečnou indiku, která vás nezklame, Purple Punch od Zamnesie je sázka na jistotu!


| Značka | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Terpeny | Ocimen |
| Vhodné pro | indoor, Outdoor |
| Náročnost pěstování | Snadná |
| Rodiče | Granddaddy Purple x Larry OG |
| Genetika | 90 % Indika / 10 % Sativa |
| THC | 21% |
| CBD | 0–1 % |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Fotoperioda |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 7–8 týdnů |
| Výška (indoor) | 100cm |
| Výška (outdoor) | 150 cm |
| Výnos (indoor) | Až 650 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 800 g na rostlinu |
| Dostupné jako | Feminized seeds |
| Chuť / aroma | Słodki, Ovocné, Lesní plody |
| Účinky | Zklidňující, Dlouhotrvající, Zklidňující |
Více informací o tomto produktu:
Ok
Ottimo prodotto
Purple punch
I really like the taste and the effects of this strain. A nice end of the day buzz. My plants grew about 5’ tall and had lots of flower tops, but smaller in size, about 2” average. The plants tried to flower early (Ohio), but re-vegged, and then grew good. The structure of my plants was odd to me, the fan leaves were mostly 3 leaves, and a lot with only one leaf. But maybe that’s because of re-vegging. I’d buy this strain again
Voll zufrieden
Es sind alle Samen aufgegangen und haben tolle Pflanzen gebracht. Die Wochenanzahl war bei mir 3 Wochen länger um den gewünschten Reifegrad zu erhalten. Doch das war völlig in Ordnung.
purple
Belle plante!!
50 - 50
bad quality
Leider keine von 3 gekeimt
Normalerweise bin ich beim Setzen sehr erfolgreich. Bei diesen Seeds ist leider ken Samen gekeimt.
Purple
Good
Good
Top indica
Jammer
Één ster omdat 0 niet kan
0 van de 5 gekiemd, in dezelfde propagator 3 LSD en 3 Northern light die wel allemaal gekiemd zijn.
Jammer
Gutes wachstum und levkere blüten
War schon echt a schöner busch
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení










