Blueberry Crumble (Zamnesia Seeds) feminizovaná
- Sladká lesní příchuť: Borůvky s koláčovým dozvukem.
- 24 % THC: Silné, uvolňující tělo a příjemná euforie.
- 80 % indica: Kompaktní, rychle kvetoucí, vhodná indoor i outdoor.
- Pro začátečníky: Snadná péče a stabilní výsledky.
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
Blueberry Crumble - Zamnesia Seeds: Sladká, ovocná a uklidňující
Blueberry Crumble je poctivý indica hybrid, který dokonale vystihuje svůj název. Křížením odrůd Blueberry a Purple Panty Dropper vznikla 80% indika / 20% sativa, jež nabízí výraznou chuť, rychlé kvetení a hluboce zklidňující účinky.
Při pěstování je Blueberry Crumble splněný sen každého growera: rychlá, voňavá a úrodná. S dobou květu pouhých 7–8 týdnů dokáže v indooru dát až 450 g/m² a pod širým nebem kolem 600 g na rostlinu. Při výšce 120–180 cm tvoří Blueberry Crumble hutné, pryskyřicí obalené květy, které uvolňují sladké, ovocné a lehce zemité aroma.
Díky obsahu THC až 24 % přináší Blueberry Crumble vyvážené psychoaktivní účinky – nejdřív příjemné euforické povznesení, po kterém následuje hluboké fyzické uvolnění. Je to radostný, pohodový a uspokojující zážitek, stejně hřejivý jako dezert, podle kterého dostala jméno.
Pro všechny, kdo hledají spolehlivou, převážně indikovou odrůdu s rychlým růstem, výraznou vůní a blaženými účinky, je Blueberry Crumble moderní klasika stvořená pro každodenní potěšení.
| Značka | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Terpeny | Karyofylen, Myrcen, Limonen |
| Vhodné pro | indoor, Outdoor |
| Náročnost pěstování | Snadná |
| Rodiče | Blueberry x Purple Panty Dropper |
| Genetika | 80 % Indika / 20 % Sativa |
| THC | 24 % |
| CBD | 0–1 % |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Fotoperioda |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 7–8 týdnů |
| Výška (indoor) | 120 cm |
| Výška (outdoor) | 180 cm |
| Výnos (indoor) | Až 450 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 600 g/rostlina |
| Chuť / aroma | Słodki, Zemité, Ovocné, Lesní plody, Blueberry |
| Účinky | Zklidňující, Euforické, Šťastný, Vyvážené, Zklidňující |
Více informací o tomto produktu:
3 van de 3
3 van de 3 zijn ontkiemt
Seed strain top
Seed strain top
Top
Top
Tolle neue Sorte
Und das alles noch geschenkt,super
Kräftige Lady
Super gekeimt und wächst bisher gut und gesund
Amazing
Happy to be able to take advantage of this gift to try this variety.Thank you very much
0 von 1 gekeimt
Leider ist der Sanen nicht gekeimt
1/3 gekeimt und direkt wieder gestorben
Ich habe 1 von 3 Samen versucht. Leider ist diese sofort wieder gestorben. Ein Freund hatte genau das gleiche Problem. Er hat allerdings alle 3 eingepflanzt und 2 werden gerade richtig gut mit LST und Topping. Ich liebe Blueberry und hoffe das die nächsten beiden dann super wachsen.
Top
Blueberry Crumble
wirklich Blaubeerig^^
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
