Blueberry Crumble Samonakvétací (Zamnesia Seeds) feminizovaná
- Sladká, krémová chuť: Borůvková s dezertním dozvukem.
- 22 % THC: Uvolněný, pohodový efekt.
- Samonakvétací, s dominancí Indiky: Kompaktní a snadná na pěstování.
- Rychlý cyklus: Sklizeň za 9–10 týdnů od semínka.
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
Blueberry Crumble Auto - Zamnesia Seeds: Sladká, rychlá a uklidňující
Blueberry Crumble Auto je neodolatelná lahůdka pro pěstitele i milovníky kvalitního kouře: kompaktní, rychlá a na chuť bohatá odrůda, která skvěle vystihuje hřejivou, dezertní atmosféru svého názvu. Vznikla křížením genetik Blueberry, Purple Panty Dropper a ruderalis; tento 80% indika hybrid tak přináší požitkářskou kombinaci dezertní sladkosti a příjemně uklidňujících účinků.
Od semínka po sklizeň potřebuje Blueberry Crumble Auto jen 9–10 týdnů a zvládne vyprodukovat až 350 g/m² v indooru a okolo 150 g/rostlinu ve venkovním pěstování. Rostliny zůstávají nízké a robustní (zhruba 100–120 cm), takže se skvěle hodí pro nenápadné nebo prostorově omezené pěstební projekty. Navzdory své kompaktní stavbě vytváří Blueberry Crumble Auto hutné, pryskyřicí obalené květy, ze kterých se line lákavé aroma sladkého borůvkového dezertu s květinovými tóny a krémově bylinným dozvukem.
S obsahem THC kolem 22 % nabízí Blueberry Crumble Auto vyvážený, ale velmi účinný efekt. Čekejte euforický nástup, který se pozvolna přelévá do hlubokého, tělesně uvolňujícího rauše – ideálního na večerní odpočinek o samotě i pohodové sdílení s přáteli. Terpenový profil dominuje myrcen, bisabolol, karyofylen, limonen a humulen, které celému aroma dodávají na komplexitě.
Pokud hledáte rychlou, chuťově výraznou a pohodu navozující samonakvétací indiku, Blueberry Crumble Auto od Zamnesia Seeds představuje kompletní balíček – od sladké vůně až po uklidňující vibrace, a to v podobě odrůdy, která se pěstuje opravdu snadno.
| Značka | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Terpeny | Karyofylen, Myrcen, Limonen |
| Vhodné pro | indoor, Outdoor |
| Náročnost pěstování | Snadná |
| Rodiče | Blueberry × Purple Panty Dropper × Ruderalis |
| Genetika | 80 % Indika / 20 % Sativa |
| THC | 22% |
| CBD | 0–1 % |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Samonakvétací |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 9–10 týdnů od semínka po sklizeň |
| Výška (indoor) | 100cm |
| Výška (outdoor) | 120 cm |
| Výnos (indoor) | Až 350 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 150 g na rostlinu |
| Chuť / aroma | Słodki, Lesní plody, Květinové, Bylinné, Krémová |
| Účinky | Zklidňující, Euforické, Šťastný, Vyvážené, Zklidňující |
Více informací o tomto produktu:
Tribe-Samen
Mit dieser Genetik habe ich bereits gute Erfahrungen gemacht - als Gratis-Tribe-Produkt natürlich besonders toll!
50/50 gehen auf
Leider ging der erste Samen nicht auf. Nummer zwei schlägt sich tapfer, aber ist nach 4 Wochen immer noch nur 5 cm klein. Keine Chance, dass die Pflanze so groß wird wie beworben. Nicht zu empfehlen.
Gleiche Anbaubedingungen wie mit allen anderen Pflanzen auch. Erde + Licht + Dünger. Scheinbar ist diese Sorte zu zimperlich dafür...
Excellent quality
Best quality seeds
Tribe Seed
einer von 5 Tribeseeds, von allen 5 sind nur 2 gekeimt (dieser nicht).
Hatte seither ganz passable Keimraten mit Zamnesia ( ca. 75%), Aber dieses und letztes Jahr deutlich unter 50%, Weshalb ich darüber nachdenke, meine nächsten Bestellungen woanders zu beziehen. Ich erwarte ganz klar keine 100%, aber 2/8 dieses Jahr sind schon echt schwach .
Unglaublich
Der seed einfach gefühlt so groß wie eine Staubwolke, kein Wunder das daraus nichts gescheites geworden ist....
Ktt
Bon produit
Samen
Super Samen
Buona
Mi ha fatto ricordare la blueberry haze, esplosione di terpeni e gusto molto persistente, promossa a pieno.
Top
.
Bin gespannt
Muss noch gesetzt werden
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
