Black Diamond Samonakvétací (Zamnesia Seeds) feminizovaná
- Lahodné terpeny: Sladké, ovocné, hroznové aroma.
- 23 % THC: Silný, vyvážený účinek.
- Rychlá úroda: Od klíčení ke sklizni za 8–9 týdnů.
- Převaha indiky: Kříženec Blackberry × Diamond OG × ruderalis (~90 % indika).
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
Black Diamond Autoflower: Svůdné květy indiky
Black Diamond Autoflower je vytříbený samonakvétací hybrid, který vznikl v rukou našich zkušených šlechtitelů v Zamnesia. Pro tuto rychle dozrávající odrůdu zkřížili Blackberry a Diamond OG s pečlivě vybraným exemplářem ruderalis. Výsledkem je atraktivní odrůda konopí s řadou důvodů k obdivu. Z 90 % indika Black Diamond Auto nenechá pěstitele dlouho čekat na své voňavé květy. A s obsahem 23 % THC se může pochlubit opravdu výraznými účinky.
Pěstování Black Diamond Autoflower: Středně velké rostliny pro nenáročný projekt
Jakmile se rozhodnete zařadit tuto odrůdu do svého pěstování, čeká vás příjemně jednoduchý proces. Navíc ani příliš neprověří vaši trpělivost – od vyklíčení do sklizně uběhne jen zhruba 8–9 týdnů. Black Diamond Auto si dobře vede v různých podmínkách a potěší jak indoor, tak outdoor pěstitele. Rostliny dorůstají velmi dobře zvládnutelných výšek kolem 80 cm v indoor pěstírnách a až 150 cm venku, takže se snadno vejdou do většiny pěstebních stanů a na zahradě mezi dalšími rostlinami příliš nebudí pozornost. Na konci cyklu můžete počítat s výnosem až 300 g/m² v indooru a až 250 g na rostlinu při pěstování pod širým nebem.
Sladká, ovocná a dokonale uklidňující
Oba rodiče Black Diamond Auto jsou neskutečně lahodní a mohou se pochlubit výraznými terpenními profily – a jejich potomek jde v jejich stopách. Kouř je hutný a sametově jemný, s tóny hroznů a celkově sladkým nádechem. Květů si můžete užít v jointu nebo ve vaporizéru, případně je přidat do sladkého pečiva, pokud rádi připravujete poživatiny. Díky vysoké potenci a komplexní směsi fytochemikálií v jejích stoncích je Black Diamond Auto známá svým zklidňujícím, blaženým účinkem, ideálním pro večerní chvíle pohody a volné dny.
| Značka | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Terpeny | Ocimen |
| Vhodné pro | indoor, Outdoor |
| Náročnost pěstování | Snadná |
| Rodiče | Blackberry × Diamond OG × Ruderalis |
| Genetika | 90 % Indika / 10 % Sativa |
| THC | 23 % |
| CBD | 0–1 % |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Samonakvétací |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 8–9 týdnů od semínka po sklizeň |
| Výška (indoor) | 80 cm |
| Výška (outdoor) | 150 cm |
| Výnos (indoor) | Až 300 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 250 g na rostlinu |
| Chuť / aroma | Słodki, Ovocné, Hroznová |
| Účinky | Zklidňující |
Více informací o tomto produktu:
Srix
Good
Black Diamond
1von3 ging auf deswegen 1 ärgerlich
Ghost13
2/2 gekkeimt
Great quality
Nice strain
Diamond
Great indica strain
Sicher verpackt angekommen
Gehen nächste Woche an den Start.
90% Indica
Alles in allem schon ein. Muss
leider leider...
Geil!
Black Diamond
As always nicely packaged, fast delivery. Great quality seeds. Can't wait to taste this one
TOP
Gut
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
