GMO Cookies (Zamnesia Seeds) feminizovaná
- Intenzivní česnekové aroma: Puch smaženého česneku, hub a cibule.
- 28 % THC: Silný tělesný účinek.
- Kompaktní indoor růst: Rostliny do ~100 cm.
- Prémiová americká genetika: Kombinace GSC a Chemdawg.
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
GMO Cookies: Výrazné česnekové terpy a brutální těžký rauš
Co dostanete, když zkřížíte štiplavý, palivový odér Chemdawgu se sladkými, zemitými tóny GSC? No přece Garlic Cookies, známé také jako GMO Cookies! Ať už tenhle profil milujete, nebo nesnášíte, GMO Cookies se může pochlubit silně tělesným raušem a „smradlavým“ česnekovým aromatem, které jen tak u jiné odrůdy nenajdete. Pokud toužíte po opravdu unikátní genetice, jste na správné adrese.
Pěstování GMO Cookies: Statná, košatá a obsypaná květy
Z 90 % převážně Indika, Garlic Cookies se skvěle pěstuje téměř v jakýchkoli podmínkách. V indooru dorůstají rostliny zhruba 100 cm a po 9–10 týdnech květu zvládnou dát až 500 g/m². Venku se z nich naopak stanou rozložité keře vysoké až 180 cm s výnosem kolem 650 g z každé rostliny začátkem října. Masivní, tmavě lesně zelené palice doslova zalité trichomy dávají GMO Cookies parádní vzhled do sáčku – ale počkejte, až ji ucítíte!
Výrazné terpeny a těžký kamenák
Nabitá karyofylenem, myrcenem a limonenem, odrůda GMO Cookies intenzivně voní po smaženém česneku, houbách a cibuli politých palivem. Chuť je stejně výrazná a účinky nastupují rychle a nekompromisně—připravte se na bleskový direkt do středu hlavy, po kterém se rozvine plíživý, celotělový stone uvolňující každý sval. Natáhněte nohy, opřete se a vypněte—s GMO Cookies toho stejně moc dalšího dělat nebudete. S obsahem 28 % THC patří stále k prodejním trhákům ve Výdejnách—pořiďte si semena a vypěstujte si GMO doma bez námahy.
| Značka | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Terpeny | Karyofylen, Myrcen, Limonen |
| Vhodné pro | indoor, Outdoor |
| Náročnost pěstování | Snadná |
| Rodiče | Girl Scout Cookies x Chemdawg |
| Genetika | 90 % Indika / 10 % Sativa |
| THC | 28 % |
| CBD | 0–1 % |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Fotoperioda |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 9–10 týdnů |
| Výška (indoor) | 100cm |
| Výška (outdoor) | 180 cm |
| Výnos (indoor) | Až 500 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 650 g na rostlinu |
| Chuť / aroma | Zemité, Pikantní, Pronikavé |
| Účinky | Zklidňující, Silný, Tělesné opojení, Uzemňující, Ospalý |
Více informací o tomto produktu:
Not a stable breed
I would not recommend this strain. It's inconsistent and has a tendency to maph out. I had high hopes for this strain. Unfortunately it is not good.
Schöne Pflanze
Der anbau war relativ einfach und das ergebnis hat sich sehen lassen.
P.s Aktivkohle Filter beim anbau empfohlen sie kann sehr stark riechen
!
!
Sehr stabile strain
Also des wachst und wächst bin Mal auf Ernte gefreut
Top
soooo goood
soooo goood
GMO Cookie
It germinated, for now good growing plant.
Seeds
Waiting to see
Klingt spannend
Die Beschreibung klingt wild! Hab Bock die anzubauen aber Respekt vor dem Knoblauch Geruch, haha :-D
Gute Erfahrung
Keine Probleme, Samen haben gekeimt und haben guten Ertrag gebracht.
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
