Lemon Cherry Gelato Samonakvétací (Zamnesia Seeds) feminizovaná
- Neodolatelná chuť: ovoce, borovice, kyselé, sladké a dřevité tóny.
- Samonakvétací: Sunset Sherbet × Girl Scout Cookies × ruderalis — rychlý a odolný růst.
- Kompaktní: Vhodná pro indoor i outdoor, snadná kontrola výšky.
- Vyvážené účinky: Uvolnění s podporou soustředění a kreativity.
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
Lemon Cherry Gelato Auto: Kompaktní, ovocná lahůdka s naprosto snadným pěstováním
Lemon Cherry Gelato Samonakvétací spojuje všechny přednosti své fotoperiodické verze do praktického samonakvétacího balení. Vznikla křížením Sunset Sherbet a Girl Scout Cookies s tajnou ruderalis linií, takže nabízí jemný, ale zároveň výrazný prožitek. Díky genetice 60 % indika a 40 % sativa se postará o hluboké uvolnění těla, přitom však udržuje hlavu čistou a soustředěnou. S potencí okolo 24 % je ideální pro každého, kdo hledá vyvážený, příjemný efekt bez pocitu zahlcení.
Pěstování Lemon Cherry Gelato Samonakvétací: Kompaktní, rychlé a štědré
Tato Samonakvétací odrůda se pěstuje velmi snadno a je ideální jak pro začátečníky, tak pro zkušené growery. V indoor podmínkách zůstávají rostliny kompaktní, dorůstají přibližně 70 cm, zatímco venku mohou dosáhnout až 120 cm. Díky automatickému kvetení nemusíte řešit světelné cykly – stačí zasít semena a nechat rostliny v klidu prosperovat. S životním cyklem 10–11 týdnů od semínka po sklizeň nabízí tato rychle kvetoucí odrůda velmi solidní výnosy až 400 g/m² v indooru a kolem 200 g/rostlinu venku za ideálních podmínek.
Bohatá vůně a vyvážený, povznášející efekt
Lemon Cherry Gelato Samonakvétací je skutečný sen pro smysly – kombinuje ovocné, borovicové, kyselé, sladké, tropické i dřevité tóny do komplexní vůně a chuti. Každý potah přináší lahodnou směs aromat, která se dlouho drží na patře. Její vyvážené působení nabízí uklidňující, ale zároveň povzbuzující efekt, ideální na pohodové večery, tvůrčí chvilky i společné posezení. Ať už hledáte chutnou, snadno pěstovatelnou odrůdu, nebo univerzální účinky, Lemon Cherry Gelato Auto je skvělá volba.
| Značka | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Terpeny | Ocimen, Pinen |
| Vhodné pro | indoor, Outdoor |
| Náročnost pěstování | Snadná |
| Rodiče | Sunset Sherbet × Girl Scout Cookies × Ruderalis |
| Genetika | 60 % Indika / 40 % Sativa |
| THC | 24 % |
| CBD | 0–1 % |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Samonakvétací |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 10–11 týdnů od semínka po sklizeň |
| Výška (indoor) | 70 cm |
| Výška (outdoor) | 120 cm |
| Výnos (indoor) | Až 400 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 200 g na rostlinu |
| Chuť / aroma | Słodki, Ovocné, Borovice, Dřevité, Kyselé, Tropické |
| Účinky | Zklidňující, Povznášející, Jasná hlava |
Více informací o tomto produktu:
Srix
Ok
Keine keimung
Alle 3 samen in einem kleinen Glas mir etwas Wasser versucht zum keimen zu bringen aber leider nach 5 Tagen hat keiner der samen gekeimt.schade um Geld und Ware
sehr gute seeds
kleine schnelle planzen
Not going good
My cousin who grows for a living said he had never seen anything like these beans, the first one exploded out of the top exposing the plant not the root and eventually dies and the second bean tried something similar but he was able to save it but looks stunted behind plant younger than it. I guess this is one you just drop in soil and hope for the best...
Wartestellung
Sind angekommen und mussten gleich für 18 Std baden gehen ...
Bin gespannt
deze wiet doet het niet.
Drie zaadjes geleverd .Na een nacht in het water, nul uitgekomen, helaas..
Bad Germination
Only 2 of 5 germinated.
Samen nicht aufgegangen
Ich empfehle diese Samen nicht weiter. Leider ging keiner auf.
Best
Best strain yet
3 out 3 did not germinate
Unfortunately none of these have germinated. All my other ones came through without fail. Must be a bad batch
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
