OG Kush (Royal Queen Seeds) feminizovaná
Rodina konopí Kush je opředená mýty a velkým respektem. Feminizovaná O.G. Kush od Royal Queen Seeds tato vysoká očekávání bezezbytku naplňuje – nabízí mimořádně silné konopí s vynikající chutí. Jde o ukázkový příklad úspěšné transatlantické spolupráce mezi americkými a nizozemskými pěstiteli.
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
- Více informací
- Recenze (67)
- Otázky (0)
- Fotografie zákazníků (6)
- Podmínky a pravidla doručení
- Video (0)
Royal Queen Seeds - O.G. Kush: Špičkový hybrid Chemdawg s genetikou Thai a Pákistánské Kush
Původní O.G. Kush, vyvinutý kalifornskými šlechtiteli, vznikl zkřížením genetik Chemdawg, Lemon Thai a Pakistani Kush. Díky zhruba tříčtvrtinovému podílu Indiky a menšímu, ale znatelnému podílu Sativy přináší feminizovaná O.G. Kush od Royal Queen Seeds intenzivní, těžký stone doplněný jemným povznášejícím účinkem na závěr.
Rostliny dorůstají zhruba do 1 metru a ke sklizni dozrávají asi za 8 týdnů kvetení. U každé rostliny můžete očekávat přibližně 50–70 g prvotřídní, silné ganji s obsahem THC, který může přesáhnout hranici 20 %. Skutečně potentní záležitost pro náročné znalce konopí.
| Značka | Royal Queen Seeds |
|---|---|
| Terpeny | Limonen |
| Vhodné pro | indoor, Outdoor |
| Náročnost pěstování | Střední |
| Rodiče | Chemdawg × Lemon Thai × Pakistani Kush |
| Genetika | 75 % Indika / 25 % Sativa |
| THC | 19 % |
| CBD | High |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Fotoperioda |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 8–9 týdnů |
| Výška (indoor) | 160 cm |
| Výška (outdoor) | 220 cm |
| Výnos (indoor) | Až 500 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 100 g na rostlinu |
| Dostupné jako | Feminized seeds |
| Chuť / aroma | Citron |
| Účinky | Zklidňující, Silný |
Více informací o tomto produktu:
2 von 10 sind gewachsen
leider nur 2 von 10 - habe mir 30 verschiende gekauft - og kush hat am schlechtesten gekeimt
bien
au top
Hatte diese Og früher schonmal angebaut, immer wieder gut, schöner indica Effekt
Hatte diese Og früher öfters angebaut, immer wieder gut, schöner indica Effekt
Groeit goed
Goede kiemkracht! Blij mee. Gaan zien wat er mee gebeurt medicinaal in maceraat en gedecarboxileerde olie versie
Top Seeds
Sehr gute Seeds
oh my og gosh!
Good
Top strain
Een van mijn lievelings strains, toppertje!
Sehr dcjone
Sehr geil diese Produkt
+++
Stabilo Stabilo
Macht sehr spaß zu growen diese Genetik!!
Sehr guter Ertrag und Potenz
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení






