Passion Fruitz (Zamnesia Seeds) feminizovaná
- Sladká, ovocná: tropické citrusy.
- Původ: OG Kush.
- Růst a výnos: vysoké rostliny s XL sklizní.
- Účinek: 24% THC — silný, vyvážený.
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
Passion Fruitz Feminizovaná: Tropický ostrov v jedné sklenici
Milujete ovocné semena konopí? Pak máte vyhráno – Passion Fruitz se klidně může stát vaší novou oblíbenou odrůdou. Vznikla z legendární OG Kush a trojitého křížení Clementine, Orange a California Orange, takže se může pochlubit prvotřídní genetikou a tropickým ovocným aroma, kterému se jen těžko odolává. Pořiďte si semínka právě tady a užijte si bohaté sklizně lahodných květů, které vás s každým šlukem přenesou do tropického ráje. Nebudete litovat.
Pěstování Passion Fruitz Feminized: Větší, výraznější, šťavnatější
Přidejte Passion Fruitz do své genetické sbírky a sledujte, jak se vaše konopná zahrada promění v sad vzrostlých „stromů“ obsypaných velkými, masitými květy. Díky vyrovnanému poměru indika/sativa 50 : 50 nabízí Passion Fruitz harmonický růst, který spojuje vitalitu a rychlost s impozantní výškou. Dospělé rostliny Passion Fruitz dorůstají v indooru zhruba 90–140 cm a venku 180–200 cm, takže se výborně hodí hlavně do prostornějších pěstíren a zahrad. Je odolná a houževnatá, takže skvěle reaguje jak na trénink, tak i když ji necháte růst zcela přirozeně. V indooru přináší Passion Fruitz výnos 550–600 g/m² po 8–9 týdnech kvetení. Venku se pak můžete těšit na 650–800 g/rostlinu zhruba na začátku října.
Tropická lahůdka
Sladká, lehce nakyslá a hedvábně jemná – zakouřit si Passion Fruitz je jako vychutnávat si ovocný koktejl. A její účinky tomu dokonale odpovídají. Uvolněte se, zapalte si a sledujte, jak se místnost zaplní sladkým oparem, tělo se příjemně zklidní a mysl se přenese do vašeho šťastného místa – třeba na tropickou pláž. Stejně jako její předci se Passion Fruitz může pochlubit komplexním terpenovým profilem připomínajícím zralé pomeranče, šťavnaté mandarinky a samozřejmě dekadentní maracuju, po které nese jméno. A díky 24 % THC nabízí každý květ Passion Fruitz čistou euforii a hlubokou relaxaci připravenou ke sklizni. Objednejte si své feminizované semena už dnes a „vyždímejte“ z tohoto jedinečného kultivaru maximum.
| Značka | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Terpeny | Myrcen, Limonen |
| Vhodné pro | indoor, Outdoor |
| Náročnost pěstování | Střední |
| Rodiče | (Clementine x Orange x California Orange) x OG Kush |
| Genetika | 50 % Indika / 50 % Sativa |
| THC | 24 % |
| CBD | 0–1 % |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Fotoperioda |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 8–9 týdnů |
| Výška (indoor) | 140 cm |
| Výška (outdoor) | 200 cm |
| Výnos (indoor) | Až 600 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 800 g na rostlinu |
| Vhodnost klimatu: | Mírné klima, Středomoří |
| Odolnost | Odolné vůči plísni, Odolné vůči škůdcům |
| Chuť / aroma | Słodki, Citrus, Ovocné, Tropické |
| Účinky | Zklidňující, Povznášející, Euforické, Šťastný |
Více informací o tomto produktu:
Tres bien
Tres bien
Sehr fruchtig
Sehr fruchtiger und leckerer Strain
Does not germinate
Bought two of the seeds and neither one of them germanated.
Passion Fruitz
This little seed germinated almost overnight and now has become a stocky little seedling. Anxious to watch it develop into a mature plant.
Passion fruit
A beautiful lady . The smell of orange is outstanding. Well worth it
Germination aléatoire
Un peu déçu du taux de germination mais à voir par la suite pour la seul qui à tenu.
Still a newby
4 of the 5 seeds have worked, so far so good,happy with the results
Super sorte
Bin mal gespannt wie die Sorte so ist Superpreis würde ich nur weiter empfehlen. Ist einfach super von den Preisen und von den Quality
Highly Recommend
Fantastic result from growing it outdoors, wonderful taste and potency. Will grow it again this year.
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
