Shady Apples Samonakvétací (Zamnesia Seeds) feminizovaná
- Dokonalá rovnováha: 50:50 indika/sativa pro vyvážený účinek.
- Rychlá sklizeň: XL úroda za 10–12 týdnů.
- Silná a aromatická: 20 % THC, tóny jablka, paliva a ovoce.
- Exkluzivita: Pouze pro členy Zamnesia TRIBE.
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
Shady Apples Autoflower: Ovocná, benzinem nadupaná lahůdka pro TRIBE growery
Shady Apples Autoflower je prémiová samonakvétací odrůda, která vychází z neporazitelné genetické sestavy. Spojením Apple Fritter, Kush Mints a XL výběru ruderalis vznikl vyvážený hybrid s výraznými účinky, osobitou chutí a naprosto bezproblémovým pěstováním. Tahle odrůda, dostupná výhradně pro členy Zamnesia TRIBE, přináší špičkové květy v rekordním čase – bez starostí s fotoperiodou.
Pěstování Shady Apples Autoflower: Vysoké výnosy bez starostí
Díky své odolné samonakvétací genetice se Shady Apples Autoflower snadno pěstuje téměř v jakýchkoli podmínkách. Od semínka po sklizeň uběhne opravdu málo času – Shady Apples Auto může být připravená ke sklizni už zhruba za 12 týdnů od vyklíčení. Rostliny zůstávají dobře zvládnutelné, dorůstají přibližně 80 cm v indooru a kolem 120 cm pod širým nebem. Nenechte se ale zmást jejich vzrůstem – dokážou vyprodukovat až 400 g/m² v indooru a okolo 100 g na rostlinu venku, takže i kompaktní porost zvládne velmi slušnou úrodu. Ideální volba pro každého, kdo chce špičkové výsledky bez nutnosti složitých pěstitelských technik.
Aroma, chuť a účinky Shady Apples Autoflower: ovocná, „gass“ a s příjemně vyváženým raušem
V době sklizně odmění Shady Apples Auto pěstitele hutnými, pryskyřicí obalenými květy, z nichž se line komplexní směs tónů sladkých jablek, tropického ovoce a jemného chemického podtónu. Kromě lákavé vůně a chuti nabízí Shady Apples Auto i obsah 20 % THC a vyvážené účinky. Nejprve nastupuje jasný, povzbuzující „head high“, který podpoří kreativitu a soustředění, načež se přelije do uklidňujícího tělesného uvolnění, které rozpouští napětí. Ať už hledáte energizující podporu na den, nebo harmonickou pohodu na konec večera, tahle odrůda má co nabídnout. Chcete být u toho? Členové TRIBE si můžou Shady Apples Auto pořídit už teď – stačí uplatnit své Gift Points a pustit se do pěstování!
| Značka | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Rodiče | Apple Fritter x Kush Mints x Ruderalis |
| Genetika | 50 % Indika / 50 % Sativa |
| THC | 20 % |
| CBD | 0–1 % |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Samonakvétací |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 11–12 týdnů od semínka po sklizeň |
| Výška (indoor) | 80 cm |
| Výška (outdoor) | 120 cm |
| Výnos (indoor) | Až 400 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 100 g na rostlinu |
Více informací o tomto produktu:
Top
Keimrate 4/4. Bin gespannt auf das Ergebnis.
Nice
I got it from my gift points, 3 of them sprouted, it's very easy to take care of them ! Thanks Zamnesia !
M F
Super Ergebnis
Diese Samen gingen super schnell auf und wachsen sehr schnell und vital.
Mal sehen wie sie weiterhin werden . Sie wirken robust und machen einen ersten guten Eindruck .
Awesome
Got this free
Keimrate
Sind 4 von 4 gekeimt - - perfekt
Not bad
2 out of 4 germinated. Lovely terpene profile, rather tiny plants but the yield is exceptional for that. Ideal for a little tent.
Mal schauen
Mal schauen was daraus wird, bin zuversichtlich
Вкусные
Запах единственное что напрягает, а так отлично.
Sammlerstück
Klingt nach einer spannenden Genettik. Werde sie diesen Sommer draußen anbauen.
Pour ma collection
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
