Raspberry Howl Samonakvétací (Zamnesia Seeds) feminizovaná
- Silná indika (samonakvétací): 20% THC pro hluboké uvolnění a lehkou euforii.
- Sladká malina & zemitý kush: Výrazná, terpeny bohatá chuť.
- Rychlé kvetení: Sklizeň za 9–10 týdnů.
- Exkluzivně pro členy TRIBE: Získejte semena za Dárkové body.
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
Raspberry Howl Autoflower: Indiková lahůdka jen pro členy TRIBE
Raspberry Howl Auto je exkluzivní odrůda vzniklá z prvotřídní genetiky. Kříženec Hindu Kush, Raspberry Kush a pečlivě vybraného ruderalis přináší kompaktní, pryskyřicí nacucané květy s lákavou vůní a obsahem 20 % THC. Dostupná je pouze pro členy TRIBE, takže představuje ideální indikové potěšení pro každého, kdo hledá hluboké uvolnění s příjemně euforickým nádechem.
Pěstování Raspberry Howl Auto: Malé rostliny, působivé odměny
Pěstování Raspberry Howl Auto je skutečně nenáročné, takže se skvěle hodí pro pěstitele všech úrovní zkušeností. V indoor podmínkách dorůstají rostliny jen asi 90 cm, takže se bez problémů vejdou do menších stanů nebo i upravených skříněk. Venku mohou být o něco vyšší, ale i tam obvykle nepřesáhnou 110 cm. A nenechte se zmást jejich vzrůstem – Raspberry Howl Auto dokáže nabídnout velmi solidní výnosy, až 500 g/m² v indooru a kolem 150 g na rostlinu venku. Od vyklíčení je hotovo za pouhých 9–10 týdnů, takže získáte rychlou, bezstarostnou sklizeň bez kompromisů v síle ani chuti.
Aroma, chutě a účinky Raspberry Howl Auto: Uzemňující sladká pochoutka z lesních plodů
Kromě mimořádně snadného pěstování okouzlí Raspberry Howl Auto také jedinečným aromatickým profilem a silnými účinky. Díky bohatému zastoupení terpenů se hned zkraje projeví sladké aroma lesních plodů, které doplňují komplexní zemité tóny Kush. Její účinek je stejně lákavý – každé potáhnutí vysílá po těle vlny hlubokého uvolnění, zatímco jemná cerebrální euforie udržuje mysl pozitivní a soustředěnou. Ať už chceš vypnout po náročném dni, nebo si dopřát chutnou, napětí rozpouštějící zkušenost, tahle Samonakvétací odrůda nezklame. Nenech si ujít tuto prémiovou TRIBE exkluzivní odrůdu – proměň své Gift Points a vychutnej si intenzivní, sladkou bobulovou blaženost Raspberry Howl Auto!
| Značka | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Rodiče | Hindu Kush × Raspberry Kush × Ruderalis |
| Genetika | 80 % Indika / 20 % Sativa |
| THC | 20 % |
| CBD | 0–1 % |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Samonakvétací |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 9–10 týdnů od semínka po sklizeň |
| Výška (indoor) | 90 cm |
| Výška (outdoor) | 110 cm |
| Výnos (indoor) | Až 500 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 150 g na rostlinu |
Více informací o tomto produktu:
Slow Start, But Getting Better
I tried starting three seeds; two never germinated, and the one that did had a rather slow start, but is now gaining some ground in size, color, and vigor. I think in the end things will work out well with this, but I was a little disappointed in the two seeds that never sprouted, and was a little worried at first that the one sprout wouldn't make it or may be stunted...but it's looking good at present, about three weeks in.
Top
Top
Reçu en cadeau
Graines reçu en cadeau de bonne qualité
Rasberry Howl
Hoffe es wächst so prächtig wie auf dem Foto
Schickes Teil..
Kommt gleich mal in meine Vitrine rein... 🤗
Merci
Amazing
Glad to be able to try this fruity variety. Thank you very much
Reine Liebe
Alle top
Alle Samen was geworden
goed
ontkiemde snel, rookt lekker.
Raspberry Howl Auto
Pour faire un cadeau...a l'air d'être apprécié !!!
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
