Chaos Cake (Anesia Seeds) Feminizovaná
Chaos Cake (38 % THC) nabízí silné mentální povznesení a hlubokou tělesnou relaxaci. Aroma připomíná krémovou vanilku se sladkými jablečnými tóny. Výnos až 900 g/rostlinu po 8–9 týdnech květu. Pořiďte semena pro velmi silnou sklizeň.
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
Chaos Cake - Anesia Seeds: Lahodná, výnosná a brutálně silná!
Chaos Cake slibuje něco, co zní skoro nemožně – obří sklizně květů s obsahem THC až 38 %. Tahle monstrózní kříženka Wedding Cake x Apple Cake kromě okamžitého mentálního nakopnutí a příjemného tělesného uvolnění nabízí i nabušený profil terpenů a snadné pěstování v jakémkoli systému.
Chaos Cake je robustní a vitální odrůda, která se skvěle přizpůsobí jak indoor, tak outdoor pěstování – a parádní výsledky zvládne i ve skleníku. V indooru počítejte s košatými rostlinami, které po pouhých 8–9 týdnech květu dokážou vyprodukovat až 550 g/m². Venku bývá Chaos Cake připravená ke sklizni obvykle na konci září a na rostlinu může dát klidně 800–900 g.
Přestože se pěstuje snadno a patří k výnosovým rekordmankám, Chaos Cake zároveň výtečně chutná. Díky exotickým terpenům se z ní line bohatá, krémová vanilková vůně propletená tóny sladkých jablek, tmavého koření a sladkého těsta – jako čerstvě zapečený jablečno-skořicový štrúdl s polevou.
Nezapomínejte ale, že až 38 % THC není žádná legrace – Chaos Cake je lepší si vychutnávat s rozumem! Její extrémní potence nastupuje rychle a tvrdě, přináší hluboký body stone a vlny euforie, které můžou vydržet celý den – ideální na pohodové sešlosti s přáteli nebo líné neděle doma.
Na co ještě čekáte? Pokud už nějakou dobu honíte odrůdu s opravdu šílenou úrovní THC, tady ji máte – pořiďte si semena Chaos Cake u Zamnesia a dopřejte si z další sklizně nevídanou potence.
| Značka | Anesia Seeds |
|---|---|
| Terpeny | Ocimen, Karyofylen |
| Vhodné pro | indoor, Outdoor, Skleník |
| Náročnost pěstování | Snadná |
| Rodiče | Wedding Cake X Apple Cake |
| Genetika | 60 % Indika / 40 % Sativa |
| THC | 38 % |
| CBD | Nízká |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Fotoperioda |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 8–9 týdnů |
| Výška (indoor) | 200 cm |
| Výška (outdoor) | 300cm |
| Výnos (indoor) | Až 550 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 900 g na rostlinu |
| Chuť / aroma | Słodki, Ovocné, Pikantní, Vanilka |
| Účinky | Euforické, Tělesné opojení |
Více informací o tomto produktu:
Fruchtig
Habe 2 Phänotypen erhalten. Der eine ist sehr groß gewachsen, stark in die Breite gegangen und ca 150cm hoch geworden. Hatte getoppt. Ein Phänotyp hatte wunderschöne Feuerrote Stempel auf einer Knospe die helle Grüntöne mit gelblichen Akzenten. Der Geruch sehr sehr fruchtig mit Noten von süßem Apfel Vanille Beeren Kuchen alles stark gemischt. Sehr ergiebig war der Typ auch noch.
Der andere war deutlich kompakter gewachsen. Der Geruch und das Aroma sind stark säuerlich leicht fruchtig. Der Typ war sehr dunkel grün und auch nicht ergibig. Dennoch gesamt ein gutes Produkt.
Super, Spitze, einwandfrei
Erstklassiger Samen, TOP Keimrate
Samen
Wow 🤩
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
