Think Tank (Anesia Seeds) feminizovaná
Spřízněním dvou silných odrůd vytvořila Anesia Seeds kmen s až 41 % THC. Think Tank přináší povznesené, energické účinky a tropicky ovocný terpénový profil. Nenáročná rostlina dává pevné květy obalené pryskyřicí.
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
Think Tank - Anesia Seeds: Vzrušující, povznášející a neodolatelně ovocná
Ano, četete správně – Think Tank dokáže ve svých pryskyřicí nacucaných květech dosáhnout až 41 % THC. Tento šlechtitelský projekt vychází ze dvou skutečně tvrdých kalibrů; Anesia Seeds zvolila jako rodiče tropickou, extrémně silnou Tea Time a povzbuzující, potentní High Mars. Kromě brutální síly se jejich potomek může pochlubit vyváženou genetikou sativa/indika a energizujícím účinkem. V kombinaci s vysokou produktivitou a velmi štědrou úrodou pro pečlivé pěstitele tak Think Tank splňuje hned několik zásadních požadavků najednou.
Pěstování těchto semen je opravdu uspokojivý projekt. Pěstitelé se dočkají vitálních rostlin, které dobře reagují na trénink a pod umělým osvětlením dorůstají zhruba 120–150 cm, venku pak klidně 200–250 cm. Kdo preferuje kontrolované indoor prostředí, měl by myslet na to, že Think Tank sice není extrémně vysoká odrůda, ale v menších pěstírnách je potřeba její výšku držet na uzdě. Po 9–10 týdnech květu v indooru lze sklidit velmi příjemných až 550 g/m². Venku se pak v říjnu můžete těšit na skutečnou nálož, a to kolem 800–1000 g/rostlina.
Think Tank oplývá obrovským množstvím chuti, které dominuje sladké tropické ovoce. V první vlně se prosazuje šťavnatý, osvěžující ananas, mango a citrusy, které doplňují tóny santalového dřeva a zemitosti. Tato příjemná, uzemňující vůně jde ruku v ruce s povzbuzujícím účinkem této odrůdy. Uživatelé popisují nástup vlny štěstí, motivace a přívalu kreativity. Think Tank je tak skvělou volbou pro umělecké projekty i úkoly, u kterých potřebujete maximální soustředění a produktivitu. A pokud se o tyto květy podělíte s přáteli, čekají vás hodiny smíchu a živých, zábavných rozhovorů.
| Značka | Anesia Seeds |
|---|---|
| Terpeny | Ocimen, Terpinolen |
| Vhodné pro | indoor, Outdoor |
| Náročnost pěstování | Střední |
| Rodiče | Čajový čas x High Mars |
| Genetika | 50 % Indika / 50 % Sativa |
| THC | 40 % |
| CBD | Nízká |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Fotoperioda |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 9–10 týdnů |
| Výška (indoor) | 150 cm |
| Výška (outdoor) | 250 cm |
| Výnos (indoor) | Až 550 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 1000 g na rostlinu |
| Chuť / aroma | Słodki, Zemité, Citrus, Tropické, Ananas, Mango |
| Účinky | Šťastný, Kreativní, Energizující, Motivující |
Více informací o tomto produktu:
bis jetzt super
Zum 1.1. gingen die Samen ins Wasser. 100% Keimrate innerhalb von 24h, danach gleich in die DWC wo sie so richtig losgelegt haben. Sie wuchsen im SCROG und hatten nach drei Wochen das Zelt komplett ausgefüllt.
Danach in die Blüte, sie streckten sich noch ca 30cm und zeigten einige frostige Colas. Nicht nur die Blüten und die Sugarleaves sondern auch die umliegenden Sonnenblätter haben jede Menge Trichome.
Schon leichtes Anfassen hinterlässt klebrige Spuren auf den Händen.
Nach der Ernte werde ich einen Update schreiben.
Big High
Eine neue Sorte in meiner Sammlung, bin gespannt auf die Ladys
Top Pflanze
Hab jetzt die Samen nicht von hier bestellt aber dafür andere, zu Think Tank
Sie ist im Zelt mehr als 2 m geworden hab sie zu spät in die Blüte deswegen musste ich sie runterbiegen und alle Zweige auch, aber halb so schlimm deswegen versteh ich nicht wie sie nur 1,50 werden kann. Jetzt abwarten bis sie fertig geblüht ist 4-5w noch aber sieht echt top aus Geschmack usw wird Getestet
Die nächste Nr. 1!
Und wieder eine krasse Bombe von Anesia. Ich habe sie nach 5 Wochen Wachstum und 12 Wochenblüte + knappe 2 Wochen Trockung nun endlich genießen können und in der Tat ist es auch direkt wieder meine neue Lieblingssorte. Ballert richtig schön stark und der Ertrag ist auch bei mir mit durchnittlich 45g pro Pflanze völlig okay. Top, das nächste Mal gibts auch wieder was von Anesia.
Faszinierend
Sehr potent, Geschmack war auch gut, war aber echt schimmelanfällig.
Alles super
Nun hab ich THINK TANK - ROSWELL COD - CHIMERA CUT eye wird wunderbar
Monster
Dieses Monster musste einfach in die Sammlung...geht nicht anders.
Think Tank fem.
Ja was soll ich sagen, sie gehorchen mir sufs Wort, sind absolut Stressresistenz,und haben die Power, die ich mir gewünscht habe .
Ja ,der knaller, was da geschaffen wurde 🫠🫠🫠🫠wenn ich ein Foto zeigen könnte hier, würde ich euch gerne mal zeigen, was tatsächlich geht 🤗
Gruß Dr.M.Green
Top
gekeimt-Spannung steigt
Weltklasse
Top,
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
