Northern Lights (Zamnesia Seeds) feminizovaná
Northern Lights je legendární převážně Indica s rychlým nástupem květu (cca 7 týdnů). Roste kompaktně, snadno a poskytuje vysoké, pryskyřicí bohaté výnosy — často přes 500 g/m².
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
- Více informací
- Recenze (351)
- Otázky (0)
- Fotografie zákazníků (1)
- Podmínky a pravidla doručení
- Video (0)
Zamnesia Seeds - Northern Lights: Odolává zubu času
Northern Lights od Zamnesia Seeds je odrůda, kterou si milovníci konopí po celém světě nesmírně cení. Výrazně aromatická, s ovocným nádechem na patře, nabízí poctivý, bohatý zážitek ze špičkového kouření s legendárním renomé.
Mezi oblíbené nepatří jen u rekreačních uživatelů, ale i u pacientů užívajících léčebné konopí. Northern Lights se výborně hodí ke zmírnění potíží spojených s chronickou bolestí, artritidou, svalovými křečemi, migrénami, stresem, úzkostí a ztrátou chuti k jídlu.
Převážně indikového charakteru, pravděpodobně vznikla zkřížením čisté landrace odrůdy s thajskou sativou. Co se růstu týče, Northern Lights patří k poměrně robustním rostlinám – běžně dorůstá výšky okolo 1–1,2 m. Díky své odolnosti a rychlému kvetení je velmi atraktivní volbou pro pěstitele všech úrovní zkušeností. A jako by to nestačilo, Northern Lights dokáže zazářit i po stránce výnosu. V optimálních podmínkách zvládne vyprodukovat přes 500 g/m² jedněch z nejkvalitnějších květů na světě – není divu, že je tak proslulá.
Tato odrůda je doslova nabitá lákavými vůněmi a chutěmi a potěší všechny smysly. Ovocné tóny citrusů a borovice dělají její účinek ještě příjemnější. Zkušení kuřáci Northern Lights dobře znají pro její výraznou sílu, která je však zároveň povznášející a velmi příjemná.
Vše, do čeho se tato odrůda pustí, zvládá na jedničku. Northern Lights je v mnoha ohledech ukázkový univerzál. To, že nabízí vysoké výnosy, skvělou chuť a přejde od semínka ke sklizni zhruba za 7 týdnů, jen potvrzuje, proč si dokázala udržet svou popularitu tak dlouho.
| Značka | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Terpeny | Myrcen, Limonen |
| Vhodné pro | indoor, Outdoor |
| Náročnost pěstování | Snadná |
| Rodiče | Northern Lights |
| Genetika | 100% Indika |
| THC | 19 % |
| CBD | 0–1 % |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Fotoperioda |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 7–8 týdnů |
| Výška (indoor) | 120 cm |
| Výška (outdoor) | 250 cm |
| Výnos (indoor) | Až 500 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Vysoký |
| Dostupné jako | Feminized seeds |
| Vhodnost klimatu: | Mírné klima, Středomoří |
| Odolnost | Odolné vůči chorobám, Odolné vůči plísni, Odolné vůči škůdcům, Odolné vůči stresu |
| Chuť / aroma | Citrus, Ovocné, Borovice, Pronikavé |
| Účinky | Zklidňující, Povznášející, Euforické, Šťastný |
Více informací o tomto produktu:
poor germination
non germinated
germination ok
germination3/3
10/10
Alle 10 Samen simd gekeimt und sehen gesund aus, top seeds
Déçu rien n a pris
Les 3 graines ont eu l air d être comme moisie et molle.pourtant tout ce que j ai mis en même temps et de la même manière est partie nickel.je ne saurai jamais quel goût elle a!
A legend
Classic old school strain
Couch
Wer sich in die Couch schießen will, der sollte Northern Lights mal probieren.
Dessus
Sur 3 aucune a pris
I saw the light
Allelujah!
2 out of 3
2 out of 3 is not bad. Two sprouted super fast one didn’t. Now for the grow
Ist gut
Passt, wächst zuverlässig
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení

