Northern Lights Samonakvétací (Zamnesia Seeds) feminizovaná
Vyvinuta z klasiky Northern Lights spojením s ruderalis, tato feminizovaná samonakvétací odrůda nabízí moderní, sladkou verzi legendy. Pěstitelé ocení rychlý cyklus a bohatou úrodu — sklizeň přibližně za 9 týdnů od semínka.
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
ZAMNESIA SEEDS - Northern Lights Autoflower: PŘIPRAVENÁ UŽ ZA 9 TÝDNŮ!
Northern Lights je tak trochu indikovou ikonou, která si drží svou slávu už od 70. let. Zkušení šlechtitelé ze Zamnesia Seeds vzali tuto výjimečně sladkou odrůdu a zkřížili ji s ruderalis, aby vznikla feminizovaná Samonakvétací paráda.
Northern Lights Autoflower si bez problémů poradí s různými typy podnebí a obvykle dorůstá do výšky okolo 90–120 cm. Ani v rychlosti kvetení rozhodně nezaostává – ze semínka do sklizně jí stačí pouhých 9–10 týdnů. Další velkou předností Northern Lights Autoflower je její štědrost v době sklizně. Outdoor pěstitelé, kteří mají to štěstí a žijí v teplejším klimatu, například ve Španělsku, se často dočkají až ohromujících 200 g květů na rostlinu (na Samonakvétací odrůdu vůbec ne špatné!).
Stejně jako původní verze si i Northern Lights Autoflower zachovává lahodnou chuť a výraznou, euforickou účinnost. Zkušení kuřáci už dobře znají její sladké indika efekty, nováčci v říši Northern Lights se pak mohou těšit na intenzivní tělesný stone, který zároveň dokáže povzbudit a projasnit mysl.
Díky své síle je Northern Lights Autoflower zajímavou volbou také pro uživatele léčebního konopí. Lidé trpící chronickou bolestí, artritidou, svalovými křečemi, úzkostí, stresem či migrénami mohou při užívání NLA pocítit výraznou úlevu od příznaků.
Je zřejmé, proč je původní Northern Lights považována za klasiku téměř v každé komunitě kolem konopí. Není proto divu, že její automatická verze od Zamnesia Seeds má nakročeno stát se stejně uznávanou legendou.


| Značka | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Rodiče | Northern Lights x Ruderalis |
| Genetika | Ruderalis/Indika/Sativa |
| THC | 15 % |
| CBD | 0–1 % |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Samonakvétací |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 9–10 týdnů od semínka po sklizeň |
| Výška (indoor) | 120 cm |
| Výška (outdoor) | 120 cm |
| Výnos (indoor) | Až 500 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 200 g na rostlinu |
| Dostupné jako | Feminized seeds |
Více informací o tomto produktu:
Waren mal besser
Keimen immer schlechter, Wurzeltrieb kommt- richtet sich auf, Hülle bricht aber nicht auf.
Mit Hilfe geht es, wenn die nicht möglich stirbt der Keimling ab.
Circa 40% miese, war ne Sammelbestellung mit großer Stückzahl, haben nicht schlecht gestaunt bei der % Zahl an Totgeburten.
Ist okay, kann man machen.
3/3 Samen gekeimt.
Sehr guter Ertrag, Indoor wie Outdoor.
Einfach zu handhaben.
Für mich aber nicht die gewünschte Wirkung, sehr Hybrid lastig.
Pflanze wächst wunderbar
Es macht Spaß zu sehen wie die Pflanze von Tag zu Tag größer wird. Ich denke besser kann es für einen ersten Grow nicht laufen. Bin natürlich sehr gespannt wie die Ernte ausfällt :) Für mich gibt es nichts auszusetzen einfach top ich bin sehr zufrieden.
Top
Every single one Germinated and very cool Phenotypes
Sehr gut
Macht ihren Name alle ehre
fragrant as hell (or heaven)
this boreal light
is for real a wondrous sight
may the flowers bloom
4/5 gekeimt
4/5 Samen gekeimt. Papiertuch incl einweichen im Glas, 23°, immer gleichbleibende Bedingungen.
Pflanze top! Geschmack mega!!
mal schauen
Wird mein erster run. Bin gespannt
Gut gekeimt
Schöne Ergebnisse. Empfehlenswert
Oldschool
Ruikt en rookt zoals ik hem me herinner van vroeger, leuk om weer te hebben.
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
