Critical Samonakvétací (Zamnesia Seeds) feminizovaná
Critical Samonakvétací od Zamnesia Seeds vznikla křížením jedné z nejoblíbenějších a nejlepších odrůd vůbec. Tento feminizovaný mix Critical x ruderalis si zachovává veškerý půvab původní genetiky, ale nabízí ho v mimořádně nenáročném balení. Critical Samonakvétací přejde od semínka ke sklizni za pouhých 9 týdnů.
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
- Více informací
- Recenze (183)
- Otázky (0)
- Fotografie zákazníků (4)
- Podmínky a pravidla doručení
- Video (0)
Zamnesia Seeds - Critical Autoflower: Připravená za pouhých 9 týdnů
Critical Autoflower od Zamnesia Seeds je výrazný hybrid s intenzivní chutí, který přináší to nejlepší z odrůdy Critical v praktickém samonakvétacím balení. Křížením Critical s ruderalis se zkušeným šlechtitelům podařilo vytvořit feminizovanou odrůdu, která je nenáročná na pěstování, nabízí vysoké výnosy a silné účinky. Příznivci původní Critical budou s touto samonakvétací verzí minimálně stejně spokojení – ne-li ještě víc.
Díky své odolné povaze nepředstavuje Critical Autoflower pro začínající pěstitele žádný problém. Kombinace sativa, indica a ruderalis genetiky dává vzniknout robustní rostlině s typicky velkými, hustými květy bohatě pokrytými pryskyřicí.
Co se léčebného využití týče, Critical Autoflower je vhodná pomoc při celé řadě obtíží, včetně chronické bolesti, poruch spánku, stresu, úzkosti a svalových křečí, ale také mnoha dalších příznaků a stavů.
Ačkoliv dorůstá jen do kompaktní výšky (zhruba 60–80 cm), Critical Autoflower vytváří širokou, vzdušnou strukturu, která dovoluje světlu pronikat hlouběji do rostliny. To se přímo promítá do větších a kvalitnějších sklizní. A když už je řeč o sklizni, tahle feminizovaná specialita dozrává skutečně bleskově. Během pouhých 9 týdnů je schopná poskytnout 70–80 g na rostlinu, a často i více.
Critical Autoflower tak skvěle navazuje na svého předchůdce. Její podmanivá vůně, sladká chuť, energický růst a štědré výnosy jsou jen některé z důvodů, proč by ve vaší pěstírně rozhodně neměla chybět.
| Značka | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Terpeny | Ocimen |
| Vhodné pro | indoor, Outdoor |
| Náročnost pěstování | Snadná |
| Rodiče | Critical x Ruderalis |
| Genetika | Samonakvétací převážně indica |
| THC | 15 % |
| CBD | 0–1 % |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Samonakvétací |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 9–10 týdnů od semínka po sklizeň |
| Výška (indoor) | 80 cm |
| Výška (outdoor) | 140 cm |
| Výnos (indoor) | Až 400 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 100 g na rostlinu |
| Dostupné jako | Feminized seeds |
| Odolnost | Odolné vůči stresu |
| Chuť / aroma | Słodki |
| Účinky | Zklidňující, Povznášející, Euforické, Šťastný |
Více informací o tomto produktu:
M so mbuss
Teng u p'ccioun tutt mbuss!
Samen gekeimt
Bin gespannt, wie die Ernte ausfällt.
Super strain
A certainty
Old school
A Classic great producer
Alles Super
Schnell gekeimt, super gewachsen. Geil zu rauchen.
End of Summer Outdoor
Very easy grow. Don't over nute or over water. Easily trained. I got 6 seeds and all germinated but I killed 4 from over watering and setting out in direct sun too soon. Grew out 2 plants. Wet weight about 100+ grams per plant. Dry weight about 20 grams per plant. Growing aroma peppery with a hint of pine. Dry aroma very floral almost sweet. Can't give a smoke report but I will be making edibles soon.
Good
gerne wieder
Absolut Top
Sehr guter Ertrag
Top
Strain!
Empfehlenswert
Unkompliziert, ordentlicher Ertrag, angenehmes High!!!
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení




