Sticky Beast Samonakvétací (Zamnesia Seeds) feminizovaná
Co vznikne, když se spojí tři legendy? Sticky Beast Auto od Zamnesia Seeds spojuje Bubble Gum, OG Kush a Critical Auto v chutnou, výnosnou a snadno pěstovatelnou samonakvétací odrůdu.
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
- Více informací
- Recenze (769)
- Otázky (0)
- Fotografie zákazníků (7)
- Podmínky a pravidla doručení
- Video (0)
Zamnesia Seeds – Sticky Beast Autoflower: Nenáročná samonakvétací odrůda s parádní chutí i účinkem
Sticky Beast Autoflower od Zamnesia Seeds je precizně vyšlechtěná odrůda, v níž se potkávají špičkové genetiky pro výjimečný zážitek a skvělý produkt po všech stránkách. Zkušení milovníci konopí ocení výraznou chuť i sílu této odrůdy, zatímco začínající pěstitelé si ji zamilují pro extrémně snadné pěstování této samonakvétací variety.
Sladký profil Sticky Beast má kořeny ve světově proslulé Bubble Gum, oceněné indice původem z Indiany, která byla dále vyšlechtěna v Nizozemsku. Legendární OG Kush, známá kombinací sativa a indica efektů, dodává silný, dlouhotrvající nájezd. A populární Critical Automatic přidává samonakvétací genetiku – spolu s výbornou chutí, vitálním růstem a velmi solidními výnosy.
Protože je Sticky Beast Autoflower samonakvétací, pěstování už nemůže být jednodušší. Můžete zapomenout na složité světelné režimy jako u jiných odrůd – tato rostlina začne kvést sama od sebe, bez jakéhokoli přepínání. V indooru dorůstá obvykle 40–80 cm, takže je dostatečně kompaktní i do menších prostor. V dobrých podmínkách zvládne vyprodukovat až 400 g/m². Při pěstování venku nebývá o moc vyšší a dosahuje asi 60–100 cm, kde se můžete těšit na 120–170 g suchých květů z jedné rostliny.
Jakmile začne kvést, tato rychlá dáma je hotová za pouhých 6–9 týdnů. Celý životní cyklus – od vyklíčení semen až po sklizeň – se pohodlně vejde do zhruba 10 týdnů.
Jelikož jde převážně o Indiku (60 % indica, 10 % sativa a 30 % ruderalis) s obsahem THC kolem 16 %, nabízí krásně vyvážený a příjemně silný účinek. Díky indika dominanci je efekt převážně uvolňující a tělesný – ideální na večerní relax a pro podporu spánku. Nečekejte však brutální „knockout“ jako u některých těžkých indik; Sticky Beast vás neodrovná ani neudělá malátnými. Naopak má i příjemně euforickou, povznášející stránku, takže se skvěle hodí na odplavení stresu po náročném dni.
Kromě výrazného účinku zaujme Sticky Beast Autoflower také chutí. Vyznačuje se příjemně sladkým aromatem s jemnými zemitými podtóny, což dohromady vytváří velmi lahodný a vyvážený zážitek při kouření či vaporizaci.
Sticky Beast Autoflower od Zamnesia Seeds je ukázkovým příkladem rychlé a snadné samonakvétací odrůdy, u které nemusíte dělat žádné kompromisy. Jednoduše si užijte její skvělou chuť, silný, ale harmonický účinek a nechte se přesvědčit, jak snadné může být během chvíle vypěstovat opravdu špičkové květy!


| Značka | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Terpeny | Ocimen, Myrcen |
| Vhodné pro | indoor, Outdoor |
| Náročnost pěstování | Snadná |
| Rodiče | Bubble Gum x OG Kush x Critical Automatic |
| Genetika | Samonakvétací převážně indica |
| THC | 16 % |
| CBD | 3 % |
| CBD:THC | 1 : 5,3 |
| Typ kvetení | Samonakvétací |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 10–11 týdnů od semínka po sklizeň |
| Výška (indoor) | 80 cm |
| Výška (outdoor) | 100 cm |
| Výnos (indoor) | Až 400 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 200 g na rostlinu |
| Ocenění | 1. místo – Highlife Cup 2018 | Samonakvétací |
| Dostupné jako | Feminized seeds |
| Chuť / aroma | Słodki, Zemité |
| Účinky | Zklidňující, Povznášející, Euforické |
Více informací o tomto produktu:
Klasse
Alle Samen 5/5 sind gekeimt, problemloser Anbau in einem 70x70 Zelt mit 150 W. Der Ertrag war ordentlich.
La graine n'a pas germé...
Je suis déçu car la graine n'a pas germé depuis 3 semaines...
Ouch 2 out of 5 germinated
I have to say this one was one that my cousin had problems with germinating but could of been a multitude of things that cause the seed to fail but I definitely don't blame zamnesia at the end of the day it's genetics in a shell that can easily be damaged.
Niquel
germination lente mais ca pousse
MAMA´S TENT
Taste: 10/10
Smell: 10/10
Yield: 4.5/10 (11 Liter Pot / Monster Bud Mix / lollipopped)
Harvest diff.: 7/10 (clean your scissors, trimming is medium easy, it is indeed sticky)
Recommendation: 10/10
Very, very intensive taste and smell. It is something special you really don´t wanna miss.
It is relaxing, but don´t mess you up. Like a good wine or beer. Strong high & stoned feeling.
Sweet, earthy, cheesy, blueberry, creamy. It is an explosion in taste.
The yield is kind a ok, but for a daily smoker not enough.
This is why 4/5 stars. I will buy it again.
All the best and good germination :-)
Lovely
Great strain that is easy to grow and gives great results.
2th Anlauf
2ter Anlauf nachdem der erste Versuch von Schnecken gefressen wurde, jetzt ein neuer Anlauf.
Super strain, zowel binnen als buiten
Ik heb deze compacte strain zowel binnen als buiten gekweekt en in beide gevallen prima oogsten bereikt!
Gute Keimung
Top
Naja
...
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení







