THC Bunker Buster (Zamnesia Seeds) feminizovaná
THC Bunker Buster od Zamnesia Seeds spojuje tři legendární odrůdy do působivého, převážně indikového hybridu. Záplava zasněžených, třpytivých květů doslova zalitých pryskyřicí dělá z THC Bunker Buster skvělého kandidáta na výrobu hašiše.
Zamnesia Seeds - THC Bunker Buster: Masivní produkce pryskyřice ideální na hašiš
THC Bunker Buster je nová, výjimečná převážně indika od Zamnesia Seeds, která zaujme hned několika skvělými vlastnostmi. Především patří mezi nejlepší odrůdy na výrobu hašiše, a to díky šílenému množství třpytivých pryskyřičných žlázek, které vytváří.
Vznikla křížením tří legend – čisté afgánské genetiky, nesmrtelné Northern Lights a klasiky jménem Skunk – takže není moc prostoru pro pochybnosti, že by výsledkem bylo něco jiného než parádní odrůda. Na papíře sice neláme rekordy výnosem kolem 400–450g/rostlina nebo 375–425g/m² pod 600W osvětlením, ale co případně ztrácí na suchém čísle, bohatě dohání špičkovou produkcí pryskyřice, nadprůměrným obsahem THC a fantastickým kouřem.
Při pěstování si THC Bunker Buster udržuje dobře zvládnutelnou výšku a obvykle nepřesáhne 1 metr. Doporučuje se topping nebo zaštípnutí vrcholu, aby se více rozvětvila do šířky a poskytla tak vyšší výnos.
Ke konci fáze květu bude celá rostlina doslova obalená mrazivě bílými trichomy, které se budou lesknout a třpytit, takže THC Bunker Buster zazáří jako málokterá jiná odrůda. Na sklizeň lepkavých, pryskyřicí nasáklých květů se můžete těšit zhruba po 8 týdnech, i když zkušení pěstitelé často nechávají kvést ještě o 2 týdny déle, aby vytěžili maximum z její produkce pryskyřice.
Jak se od prvotřídní, těžce indikově laděné odrůdy dá čekat, její třpytivé květy navozují silný, hutný tělesný rauš. Jde o klasickou „couch-lock“ odrůdu, kterou si nejlépe vychutnáte večer či v noci. Samozřejmě je ideální i na hlubokou relaxaci a klidné odpočinkové chvíle. Její enormní tvorba pryskyřice dělá z THC Bunker Buster perfektní volbu pro milovníky extraktů a koncentrátů.
| Značka | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Vhodné pro | indoor, Outdoor |
| Náročnost pěstování | Střední |
| Rodiče | Afghán x Northern Lights x Skunk |
| Genetika | 80 % Indika / 20 % Sativa |
| THC | 18 % |
| CBD | 3 % |
| CBD:THC | 1 : 6 |
| Typ kvetení | Fotoperioda |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 8–9 týdnů |
| Výška (indoor) | 100cm |
| Výška (outdoor) | 200 cm |
| Výnos (indoor) | Až 450 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 450 g na rostlinu |
| Dostupné jako | Feminized seeds |
| Účinky | Zklidňující, Uzemňující |
Více informací o tomto produktu:
THC Bunker Buster
Die Qualität der Samen von Zamnesia ist wirklich beeindruckend und ein klarer Pluspunkt für jeden Grower. Eine Sorte, die sowohl für Anbau-Einsteiger als auch für erfahrene Nutzer ideal ist. Sehr potent und guter Geschmack!
Der Name killt
Bei dem Namen musste ich zuschlagen. Hoffe auf eine harzreiche Ernte für die Haschproduktion.
I like it
Remember me the best old school varieties
Good
Not the greatest producer, but a lot of resin
Germinated and healthy
Looks to be a healthy grower, and the profile is good.
Lecker
Sehr gut geworden
Excellent
Very good product.
Klassisch
Eine solide Kreuzung. Oldschool!
Top
Top
Good
Good and cheap while the Halloween sale is love cash expression can't say anything against northernlights X skunk
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
