Gelato (Zamnesia Seeds) feminizovaná
Zcela nový zážitek „danku“. Zamnesia Seeds představuje Gelato — převážně indikovou odrůdu, která v pěstírně roste mohutně a dává hladký, příjemný rauš. Naše verze je ještě posílena mocnou Wedding Cake pro bohatší chuť a sílu v každém tahu.
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
- Více informací
- Recenze (253)
- Otázky (0)
- Fotografie zákazníků (27)
- Podmínky a pravidla doručení
- Video (0)
Zamnesia Seeds - Gelato: Připravte své chuťové buňky na explozi chutí
Po obrovské vlně kolem Cookies přichází na scénu Gelato. Tahle odrůda doslova dobývá svět – a zcela oprávněně. Zrodila se v oblasti Bay Area v Kalifornii a dnes je z ní celosvětový fenomén, který sebejistě přebírá štafetu po GSC. Není proto divu, že i Zamnesia Seeds chce dopřát evropským pěstitelům tuhle lahůdku.
V Zamnesii se ale nikdy nespokojíme s tím, že jen okopírujeme populární genetiku; raději vytváříme vlastní, jedinečné verze a posouváme šlechtitelské trendy ještě o úroveň výš. Spojením Gelato se speciálním fenotypem Gelato #33 a přidáním Wedding Cake (který je sám křížencem Triangle Kush x Animal Mints) vzniklo genetické manželství, z nějž se zrodila mírně indika-dominantní odrůda (60 % indika, 40 % sativa). Ta potěší milovníky konopí napříč celým indika–sativa spektrem. Každá složka této odrůdy pracuje v dokonalé harmonii, aby nabídla vyvážený růst, chuť i účinky.
PĚSTOVÁNÍ GELATO

Při pěstování v indooru zůstává Gelato nízká, ale robustní, obvykle dorůstá výšky 50–100 cm. Po svižné fázi květu trvající 8–9 týdnů dokáže vyprodukovat přibližně 400–500 g/m². Venku se naopak může vytáhnout až ke 2 m a kolem poloviny října dává zhruba 300–400 g z jedné rostliny. Při pěstování na přímém slunci jí nejlépe vyhovuje teplé a vlhké podnebí. Gelato tvoří kompaktní, velmi silné květy s výraznými oranžovými chloupky na tmavě zeleném podkladu – dechberoucí podívanou, která odráží špičkovou genetiku použitého kmene.
AROMA A ÚČINKY GELATA
Skutečná síla této odrůdy se ale ukazuje v jejím aroma a dokonale vyvážených účincích. Ke konci kvetení začnete z květů cítit výrazně sladkou vůni s jemnými zemitými podtóny. Jakmile si zapálíte joint z Gelata, krémová směs chutí vás okamžitě odzbrojí, doplněná tóny citronu, máty a vanilky. Lahůdka!
S obsahem 26 % THC patří Gelato mezi opravdu silné odrůdy. Udělejte si volno, abyste si její účinky mohli vychutnat naplno. Přestože je lehce indika-dominantní, Gelato nastupuje rychlou euforií, která dokonale uspokojí touhu po veselém, povzneseném rauši. Připravte se na intenzivní vlny povzbuzující energie, které vám zaplaví mysl. Jakmile tento fantastický rauš smete všechny stresující myšlenky, přenese se i na tělo. Gelato uvolní napětí ve svalech a zmírní bolest, ale nenechá vás přilepené k pohovce jako mnoho jiných silných indika odrůd. A právě v tom je Gelato výjimečné – je nesmírně potentní, ale zároveň harmonicky vyvážené ve všech aspektech, které nabízí.

| Značka | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Terpeny | Myrcen, Limonen |
| Vhodné pro | indoor, Outdoor |
| Náročnost pěstování | Střední |
| Rodiče | Wedding Cake x Gelato x Gelato 33 |
| Genetika | 60 % Indika / 40 % Sativa |
| THC | 26% |
| CBD | 0–1 % |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Fotoperioda |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 8–9 týdnů |
| Výška (indoor) | 100cm |
| Výška (outdoor) | 200 cm |
| Výnos (indoor) | Až 500 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 400 g na rostlinu |
| Dostupné jako | Feminized seeds |
| Vhodnost klimatu: | Mírné klima, Vlhké |
| Odolnost | Odolné vůči plísni, Odolné vůči škůdcům |
| Chuť / aroma | Słodki, Zemité, Citron, Vanilka |
| Účinky | Zklidňující, Povznášející, Euforické, Šťastný |
Více informací o tomto produktu:
Awesome
Growing quickly and beautiful
Ice cream
Super sweet
Gelato the Best
tolle Sorte - easy zu growen - moderate Blütedauer und tolle harzgetränkte Buds - meine beste Ernte bisher
Belle plante
Facile à cultiver, un parfum sucrée
Aanrader
Groeide goed buiten en was een prettig wiedje om te roken
Smell good, taste better
Good and tasty
Name sagt alles
Gelato ein sehr beeindruckender Strain starkes high guter Ertrag leicht anzubauen
tolle Genetik
Top Ergebniss
Super
Gelato ist einfach eine geile Sorte
Gelato
Italiano
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení



























