Watermelon Zkittlez Samonakvétací (Barney's Farm) feminizovaná
Watermelon Zkittlez Auto přináší nenáročné, rychlé a pohodové pěstování – a jako odměnu tropicky chutnající květy. V kombinaci s bohatým, hluboce zklidňujícím účinkem dokáže vykouzlit úsměv na tváři i těm nejzarytějším milovníkům konopí.
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
Barney's Farm - Watermelon Zkittlez Auto: Rychlé pěstování a exploze tropických chutí
Od týmu Barney's Farm přichází samonakvétací verze vyhledávané odrůdy Watermelon Zkittlez. Křížením Watermelon Zkittlez a BF Super Auto #1 vznikla Watermelon Zkittlez Auto – odrůda s velmi krátkým životním cyklem, která potěší začínající i zkušené growery.
Watermelon Zkittlez Auto je odolná, nenáročná rostlina, která si poradí i s proměnlivým klimatem a různými pěstebními podmínkami. Zůstává kompaktní, dorůstá zhruba do 140cm, takže se bez problémů vejde do jakékoliv pěstírny. Ať už ji pěstujete indoor nebo outdoor, můžete se spolehnout na skvělý výkon a solidní výnosy po bleskově rychlém cyklu okolo 70 dní.
V interiéru se výnosy pohybují až kolem 550g/m², venku se dá počítat přibližně s 600–700g/rostlinu. Watermelon Zkittlez Auto si nevyžaduje složitou péči a většinu práce zvládne „sama“. Kdo však chce mít nad tvarem rostliny větší kontrolu, může podle potřeby provést lehké zaštipování nebo prostřih.
Jakmile jsou květy usušené a vyzrálé, můžete si naplno vychutnat jejich potenciál. Watermelon Zkittlez Auto se vyznačuje výraznou chutí tropického ovoce, kterou doplňuje sladká „cukrovinková“ linka a jemné tóny lesních plodů. Vše dohromady tvoří bohatý, zábavný chuťový profil, který se jen tak neomrzí. Aroma je velmi podobné – intenzivně tropické a sladké, takže hned víte, co vás čeká.
Díky vysokému obsahu THC (okolo 26 %) přináší Watermelon Zkittlez Auto nejprve povznášející, euforický nástup, který postupně přechází do hlubokého uvolnění celého těla. Jde o odrůdu, na kterou se můžete spolehnout, když potřebujete uvolnit napětí – ať už při kouření, nebo vaporizování.
| Značka | Barney's Farm |
|---|---|
| Terpeny | Ocimen, Terpinolen |
| Vhodné pro | indoor, Outdoor |
| Náročnost pěstování | Snadná |
| Rodiče | Watermelon Zkittlez x BF Super Auto #1 |
| Genetika | Samonakvétací převážně indica |
| THC | 26% |
| CBD | Nízká |
| CBD:THC | Neznámé |
| Doba květu | 9–10 týdnů od semínka po sklizeň |
| Výška (indoor) | 130 cm |
| Výška (outdoor) | 140 cm |
| Výnos (indoor) | Až 550 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 650 g na rostlinu |
| Dostupné jako | Feminized seeds |
| Vhodnost klimatu: | Alpský, Tropické, Kontinentální, Suchý, Mírné klima, Suché, Vlhké, Středomoří |
| Odolnost | Odolné vůči chladu, Odolné vůči chorobám, Odolné vůči plísni, Odolné vůči škůdcům, Odolné vůči větru, Odolné vůči suchu, Odolné vůči horku, Odolné vůči stresu |
| Chuť / aroma | Słodki, Lesní plody, Candy, Tropické |
| Účinky | Zklidňující, Povznášející, Euforické |
Více informací o tomto produktu:
Bg
Alle gekeimt, wachsen sehr gut und ich bin gespannt auf das Ergebnis
Leider nur eine gekeimt
Irgendwie hab ich mit Samen dieser Sorte kein Glück. Kann aber auch sein, dass ich mich als Neuling daran gewagt hatte. Das kann ja nur in die Hose gehen. Habe es mehrere Male damit versucht, aber am Ende kann man sagen, es hat nur eine gekeimt und ist etwas geworden. Die Betonung liegt auf etwas... Die Melone war toll zu riechen, irgendwann werde ich sie noch mal versuchen.
Geschmack gut
Outdoor angebaut, Ertrag war nicht so gut, lag am "tollen" Wetter. Geschmack wat gut.
Sehr gut
Zufrieden
Leider ist nur 1 von 3 gekeimt
Mal schauen wie es wird habe 3 samen geholt und alle drei direkt in dir erde gekegt aber bisher kamm nur 1 raus und es ist jetzt die 1 woche
nice
Solid genetics, easy to grow, unique flavour.
Top
Bester grow ever Ertrag war Mega
Wirkung ist ein Traum ist schon wieder am Start Keimung top Nix zu meckern
good deal
des gouts spéciaux
4/5 gekeimt
4/5 gekeimt, ansonsten super Pflänzchen
Zoet
Lekker zoet! Goed te houden
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
