Sleepy Joe (Anesia Seeds) feminizovaná
Najděte si silného parťáka v odrůdě Sleepy Joe. S obsahem THC až 34 % poskytne silný tělesný rauš a únavný nástup spánku. Hodí se pro výrobu extraktů i jedlých produktů. Venku dokáže za 9 týdnů vyprodukovat až 1000 g na rostlinu.
Anesia Seeds - Sleepy Joe: Jedna z nejsilnějších odrůd na planetě
Občas se objeví odrůda, která vás doslova pošle k zemi. Sleepy Joe má tak vysoký obsah THC, že ospalost přichází velmi rychle. Na žebříčku potence se drží úplně na špici a jen těžko najdete něco silnějšího. Jakmile si užijete její těžký, na svaly uvolňující tělesný rauš a vyrabujete ledničku ve jménu všeho sladkého, nechte Sleepy Joe, aby vás odnesla do příjemného spánku.
Sleepy Joe je převážně indika, složením 80 % indika a 20 % sativa. Jak se ale šlechtitelům podařilo dosáhnout tak extrémní síly? Začali s odrůdou Obama Kush, tvrdou indikou se středním obsahem THC, vysokým množstvím zklidňujícího terpenu beta-karyofylen a pryskyřičnými květy s fialovým nádechem. Tuto vysoce ceněnou Kush zkřížili s Nova OG, indikově dominantní odrůdou s astronomickou hladinou THC a chutěmi připomínajícími bonbóny a žvýkačku.
V pravém stylu indiky vytváří Sleepy Joe silný, robustní hlavní stonek s množstvím bočních větví. Z nich se vyvine hustá, kompaktní koruna, která je v době sklizně doslova ověšená hlavními květy. V indoor podmínkách dorůstají rostliny jen 110–130 cm, takže se dobře hodí do menších i středně velkých pěstebních stanů. Při dobrém osvětlení můžete počítat se solidním výnosem kolem 600 g/m². Po přepnutí světelného režimu na květ budete na sklizeň čekat jen 8–9 týdnů. Venku se Sleepy Joe vytahuje na 180–230 cm, a tak z jedné rostliny může dát 700–1000 g, přičemž sklizeň přichází na konci září.
Sleepy Joe vás ukamenuje do naprostého zapomnění. Její brutálně silný efekt nastupuje rychle a drží se celé hodiny. Šlechtitelé konopí posouvají hranice potence neustále dál a Sleepy Joe je milníkem toho, kam se úroveň THC už dostala. Tuto odrůdu si nechte na pohodové večery na gauči – po jejím vykouření přes den toho moc neuděláte. Její 34% obsah THC nebere zajatce. Než se do těchto extrémně silných květů pustíte, měli byste mít něco za sebou. K bizarně silnému účinku se přidávají lahodné tóny jahod a citronu; těm se těžko odolává, ale nenechte se jimi svést k tomu, abyste to přehnali!
| Značka | Anesia Seeds |
|---|---|
| Terpeny | Karyofylen |
| Vhodné pro | indoor, Outdoor |
| Náročnost pěstování | Střední |
| Rodiče | Obama Kush x Nova OG |
| Genetika | 80 % Indika / 20 % Sativa |
| THC | 34 % |
| CBD | Nízká |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Fotoperioda |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 8–9 týdnů |
| Výška (indoor) | 130 cm |
| Výška (outdoor) | 230 cm |
| Výnos (indoor) | Až 600 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 1000 g na rostlinu |
| Dostupné jako | Feminized seeds |
| Chuť / aroma | Lesní plody, Citron, Candy |
| Účinky | Zklidňující, Silný, Tělesné opojení, Ospalý |
Více informací o tomto produktu:
Super
Starke Verästelungen und ein kleiner kompakter Wuchs, hat aber schlecht gekeimt war wahrscheinlich nicht warm genug kam aber mit Verzögerung. Dichte kompakte Buds. Stark echt top
top
Zeer sterk
Ok
beast
Top 5/5
Alles super
Bin gespannt auf die Ergebnisse
Top Strain, top Wirkung.
Sehr lecker und top Wirkung.
Joe's coming along
So far zero problems. 1 from 1 germinated.
Growing well and no problem with fim or Lst.
Hält was er verspricht
Man schläft direkt ein
Alle achtung der name ist programm
Einfach nice . LIebe es. Immer wieder
Passt
Keimrate gut, Geruch super, Geschmack ok. Haben Topping und LST bei mir nicht so gut vertragen. Ertrag war aber nicht schlecht.
B.
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
