Mimosa x Orange Punch (Barney's Farm) feminizovaná
Silná, lahodná, štědrá, kompaktní, nádherná, rychlá a povzbuzující. Může jedna jediná rostlina splňovat všechno najednou? Mimosa x Orange Punch od Barney's Farm nabízí něco pro každého – potěší i ty nejnáročnější kuřáky. Ochutnejte ji ještě dnes a už nebudete chtít jinou!
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
Barney's Farm - Mimosa x Orange Punch: Mandarinkové sny a pořádná nálož THC
Některé odrůdy jsou vyšlechtěné proto, aby zastínily všechny ostatní – a Mimosa x Orange Punch je přesně ten případ. Spojení Mimosa Evo s Orange Punch byl mistrovský tah, jehož výsledek zřejmě překvapil i samotné šlechtitele z Barney's Farm! Nešlo jen o obyčejné křížení, ale o ukázku promyšleného a chytrého zpětného křížení. Výsledkem je působivý hybrid s převažující indikou – podíl indiky je zhruba 65 % a sativy 35 %.
Na pohled je tahle rostlina prostě dechberoucí. Listy mohou získat sytě fialový odstín a květy září jako rezavě oranžový západ slunce. Jakmile Mimosa x Orange Punch uvidíte, budete jí chtít mít co nejvíc. Naštěstí se v indooru můžete dostat až k výnosům kolem 700 g/m², takže je opravdu z čeho brát! Tahle odrůda je zkrátka stvořená pro pěstování v interiéru. Nejenže dokáže produkovat obrovské výnosy, ale zároveň kvete velmi rychle – pouhých 55–60 dní! To všechno zvládá při výšce jen kolem 80 cm. To ale neznamená, že by se jí nedařilo i venku. Venku dozrává ke konci září a při dobrých podmínkách může dát až 1,5 kg na rostlinu.
Chuť dominuje mandarinkové citrusové tóny a sladké bonbonové nuance – opravdu výjimečná kombinace. Osvěžující, výrazná a intenzivní – každý milovník sladkých odrůd se do ní snadno zamiluje. Zatímco růstový vzorec se více opírá o genetiku indiky, účinek je silně ovlivněný sativou. Nálada je veselá, povznášející a velmi příjemná. Jen je potřeba zachovat rozum – laboratorní testy totiž ukazují obsah THC až kolem 30 %!
| Značka | Barney's Farm |
|---|---|
| Terpeny | Limonen |
| Vhodné pro | indoor, Outdoor |
| Náročnost pěstování | Střední |
| Rodiče | Mimosa Evo x Orange Punch |
| Genetika | 65 % Indika / 35 % Sativa |
| THC | 30% |
| CBD | Nízká |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Fotoperioda |
| Doba květu | 8–9 týdnů |
| Výška (indoor) | 80 cm |
| Výška (outdoor) | 180 cm |
| Výnos (indoor) | 700 g/m² |
| Výnos (outdoor) | 1500 g/rostlina |
| Dostupné jako | Feminized seeds |
| Chuť / aroma | Citrus, Candy |
| Účinky | Povznášející, Šťastný |
Více informací o tomto produktu:
Top
Alles gut gelaufen. Gut gekeimt und gutes Endprodukt.
Nicht zu empfehlen
Ich habe jetzt 2 Sorten von Barneys Farm angebaut. Die Gelato45 war die mit den meisten Ertrag aber auch die hatte Samen gehabt. Bei der Mimosa X Orange Punch hat eine nicht gekeimt, die zweite blieb sehr klein und die letzte habe ich trainiert. Diese wuchs gut allerdings habe ich beim ernten auch dort Pollensäcke entdeckt. Zum Glück waren alle geschlossen. Die Genetiken von Barneys Farm sind sehr instabil. Ich werde keine mehr von Barneys Farm kaufen.
Top
Liebe diese Sorte einfach ihr Geld wert
Top
Samen sind gekeimt und mittlerweile kurz vor der Ernte.
Geruch ist super. Viel Harz und dicke Buds. Sieht alles sehr vielversprechend aus.
Kann aber zu Geschmack und Wirkung noch nichts sagen.
Très très bon
La oui c'est très très bon je recommande
cool
cette sorte est vraiment incroyable, 9,5 /10.
Puissante, délicieuse, généreuse, compacte, belle, rapide et stimulante. Une plante peut-elle vraiment être tout cela? oui elle le fait si vous respecter votre tableau de culture.
après 8-9 semaine de floraisons vous serer devant un spectacle inimaginable...
Top!
Schnelle Lieferung, gute Menge, lecker und stark - alles bestens!
Lets gooo
Sehr interessanter Strain :)
Super Super
Super Ertrag
Immer wieder gerne
400watt 650 g
Gg++
Au top
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
